Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem értem a mai nők...

Csak én nem értem a mai nők logikáját?

Figyelt kérdés
A feminizmus előtt annyi volt a dolguk a nőknek, hogy jól válasszanak párt, elvégezzék a házimunkát, és cserébe a férjük eltartotta őket. Ez szerintem csak akkor lehetett rossz, hogyha rosszul választott a nő. Én szívesen venném fel ezt a szerepet apaként, ha nem lenne a válási arány 85% az olyan pároknál, ahol a férfi csinálja ezt. Szerintem jobb egy jól kiválasztott, szerető pártól függni, mint egy cégtől, ami végső soron nem törődik veled és azt gondolja könnyen lecserélhető/pótolható vagy.

2019. aug. 20. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
94%

Lányok!

Nem látjátok be, hogy az ilyen emberbe kár a szó? Menjetek ti is valami értelmesebbel foglalkozni, az ilyen emberért nem kár. Az élet majd elintézi. A többi nőt meg nem kell félteni tőle.

Van jobb dolgunk is, mint egy incelt szórakoztatni, nem? Úgyse tudjuk a fejében lévő sötétséget megvilágítani, és úgyis lesz mindenre kész válasza, amiben mi vagyunk a hülyék. Szerintem hagyjuk, hadd vergődjön. Mást úgyse tud.

2019. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:

"Te élnél, sőt dolgoznál (mert a házimunka is valamilyen szinten idetartozik) egy olyan nőnek, akit gyűlölsz?"


Ha tényleg erősen gyűlölném (viszont nem nagyon tudnám elképzelni, hogy a szüleim olyan nőt választanának nekem akit gyűlölnék), akkor nem szívesen, viszont ha csak nem lennénk szerelmesek egymásba viszont amúgy jól meglennénk/kevés veszekedés lenne, akkor nem hiszem, hogy olyan szentimentális lennék, hogy azt is utálnám.

2019. aug. 20. 16:11
 23/63 A kérdező kommentje:

"Várj, tudom, kiprovokálja az asszonyállat a verést."


Nem, nem gondolom ezt.

2019. aug. 20. 16:12
 24/63 A kérdező kommentje:

"Mert ugyebár ha nincs saját munkája, saját keresete, akkor rá van kényszerülve, hogy a férfinek a kedvében járjon, ami azt eredményezi, hogy a nő alsóbbrendűként van kezelve és csak annyi joga van, mint egy állatnak."


Nagyon ellenszenvesnek találom ez a felfogást. Nem, nem mint egy állatnak, hanem mint egy gyereknek. A legtöbb nő gyakorlatilag amúgy is egy szexuálisan vonzó pótapát akar. Néhány feminista is beismeri, hogy amikor csak lehet, a férfira akarják tolni a kapcsolatban a feleősséget, még ha meg is magyarázzák az elnyomás elméletükkel, hogy szerintük ez miért van: [link]


Valószínűleg pont azért csökkent a női boldogság ( [link] az utóbbi évtizedekben, mert már ritkán kaphatnak egy szexuálisan vonzó pótapát a nők aki leveszi a vállukról az önellátás felelősségét.

2019. aug. 20. 16:32
 25/63 anonim ***** válasza:
98%
Te totál beteg vagy.
2019. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
97%
Kiscsillag, inkább ne reklámozd, hogy ennyire ostoba vagy és ilyen "hiteles" forrásokból tájékozódsz :D
2019. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Jó hogy az első egy feminista vallomása, a második meg átesett a peer-review folyamatán, de nem baj :D
2019. aug. 20. 16:38
 28/63 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjátok szegény szűz fiút.

Így is elég rossz lehet neki, hogy órákig kell kutatnia a millió cikk közt egyet, ami végre alátámasztja az ő kis álomvilában abszolút jogos gondolatait...

2019. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
93%

Drága kérdező... te örülnél annak, hogyha nem lenne munkád, egy nő tartana el téged, neked a házimunkát kellene csinálnod. Ha úgy kéne táncolnod, ahogy ő fütyül? Ha megverhetne bármikor? Ha kér valamit rögtön teljesítened kelljen? Hogy uralkodjon feletted?

Gondolom nem.:) Ha igen, akkor hülyébb vagy, mint gondoltam...

2019. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
89%

"A legtöbb nő gyakorlatilag amúgy is egy szexuálisan vonzó pótapát akar."

A ribizlikről beszélünk?

2019. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!