Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem értem a mai nők...

Csak én nem értem a mai nők logikáját?

Figyelt kérdés
A feminizmus előtt annyi volt a dolguk a nőknek, hogy jól válasszanak párt, elvégezzék a házimunkát, és cserébe a férjük eltartotta őket. Ez szerintem csak akkor lehetett rossz, hogyha rosszul választott a nő. Én szívesen venném fel ezt a szerepet apaként, ha nem lenne a válási arány 85% az olyan pároknál, ahol a férfi csinálja ezt. Szerintem jobb egy jól kiválasztott, szerető pártól függni, mint egy cégtől, ami végső soron nem törődik veled és azt gondolja könnyen lecserélhető/pótolható vagy.

2019. aug. 20. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

"Drága kérdező... te örülnél annak, hogyha nem lenne munkád, egy nő tartana el téged, neked a házimunkát kellene csinálnod. Ha úgy kéne táncolnod, ahogy ő fütyül? Ha megverhetne bármikor? Ha kér valamit rögtön teljesítened kelljen? Hogy uralkodjon feletted?


Gondolom nem.:) Ha igen, akkor hülyébb vagy, mint gondoltam..."


Hát, pedig de. Ilyen szempontból ugyan olyan vagyok, mint a legtöbb nő, szívesen feláldoznék valamennyi szabadságot a kevesebb felelősség reményében, csak hát 85% a válási arány azoknál a pároknál, ahol a férfi csinálja az összes házimunkát és nem keres pénzt.

2019. aug. 20. 16:46
 32/63 A kérdező kommentje:

"Így is elég rossz lehet neki, hogy órákig kell kutatnia a millió cikk közt egyet, ami végre alátámasztja az ő kis álomvilában abszolút jogos gondolatait..."


Nem kellet órákat kutatnom, pár perc alatt megtaláltam ezeket.

2019. aug. 20. 16:47
 33/63 anonim ***** válasza:
98%
Jó a keresési rutinod akkor. Gondolom fel se állsz a gép elől, mi? Ez nem mentesít az alól, hogy hülyeségeket beszélsz és hiszel.
2019. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
98%

A legtöbb nő gyakorlatilag amúgy is egy szexuálisan vonzó pótapát akar.


Huhuuu ez egyre jobb😂😂😂

2019. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
98%

"Nem, nem mint egy állatnak, hanem mint egy gyereknek."

De egy FELNŐTT nőről beszélünk. Nem egy kislányról...

2019. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő csak testileg felnőtt. Elvállalják a felelősséget amit muszáj nekik, vagy amit önként vállaltak (pl. gyerekvállalás), de minden mást ami az ő felelősségük lenne, de úgy érzik átháríthatnák másra át akarnak hárítani. Viszonylag gyakran látom még rövid látogatások során is egy kapcsolatban, és szinte napi szinten egy olyan nőn keresztül, akit amúgy szeretek.
2019. aug. 20. 17:04
 37/63 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként, ez szinte ugyan annyi vagy tényleg ugyanannyi férfira is igaz, egy férfi viszont szinte soha sem úszhatja meg ezt a hozzáállást büntetlenül.
2019. aug. 20. 17:07
 38/63 anonim ***** válasza:
44%
Kivéve azok, akik gec nagy bunkók és övék a világ (kopasz fehér hím bmwvel vagy dagadt cigány, pl - de nem csak ők). Kivéve azok, akik 40 évesen is anyucival élnek.
2019. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
93%

Drága kenyér, már bánom, hogy kommenteltem ide. 🤦😂


Kérdező, igényelhetsz mindenféle adókedvezményeket, mert ez a felfogás simán felér valami tartós betegséggel.

2019. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
91%

"Hát, pedig de. Ilyen szempontból ugyan olyan vagyok, mint a legtöbb nő, szívesen feláldoznék valamennyi szabadságot a kevesebb felelősség reményében"

A környezetemben nem ismerek olyan nőt, aki ezt gondolná. Én nem adnék fel semennyi szabadságot, az én életem, egzisztenciám, boldogságom kizárólag az én felelősségem és ezt nagy mértékben díjazom is, nem adnám fel semmiért és senkiért. Ennyit erről.

2019. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!