Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az a köztudatban...

Miért van az a köztudatban hogy aki elmegy prostituálthoz, az szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nincs így. Miért terjedt el ez a köztudatban?
2019. aug. 21. 19:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%

Ki mondta hogy én fizetek a dugásért? Összekeversz valakivel.


Egy nőnek ismerkedni is könnyebb, nem csak dugópajtit találni.


Szóval a lényeg, hogy hogy jön ahhoz egy nő, hogy lenézzen egy olyan dolog miatt egy férfit amit ő sose próbált ( ismerkedni egy nővel),még annyira se tud mint egy lúzer férfi? Erre tudsz érdemben válaszolni mellébeszéles helyett?


Rengeteg olyan férfi van aki egy normális nőt szeretne, nem csajozni, és nekik is sokkal nehezebb. Erre egy nő akinek sokkal könnyebb- ha nem tesz semmit akkor is megtalálják -lenézi, mert nem sikeres a nőknél. Holott ő nem is tudja ezt egyáltalán.

2019. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehát vagy négyféleképpen leírtam már, hogy senki nem nézhet le azért mert nehezen ismerkedsz. Nincs senki aki jegyzetel mögötted hogy majd tovább adja az eredményeket. Ez nem egy vizsga. Nem veszítesz pontokat ha nem jön össze. Nem nézhetnek le olyasvalamiért amiről nem is tudnak. A kérdés a prostizásról szólt, azért írtam, hogy dugásért fizetni gáz.

Azt mondod a nőknek könnyebb, én meg olyan cikkeket látok, hogy ölelőpárnákat gyártanak nekik mert annyira magányosak. És igen, szerintem ez is elég gáz.

Könnyebb... Miért szerinted elég annyi ha van néhány férfi és nehány nő, és ezekből majd kapcsolatok lesznek? Nem, ez jóval bonyolultabb, de mindenkinek. Akiknek sikerül (látszolag könnyebben), azok vagy nagyon szerencsések, vagy kiegyeznek egy "elég jó"-val. Azok szólnak fél-egy-három évre, és minél tovább húzzák annál több rossz emlék marad utána mint jó. Sohasem könnyű, még akkor sem ha tényleg szereti egymást az a két ember. Főleg az ilyen hazugságok miatt, hogy ilyenek a ferfiak és olyanok a nők. De hogy nehogy azt gondold nem válaszoltam mert sokat írtam, most ide leírom megint: Nem nézi le senki azokat, akik nehezen ismerkednek. Senki.

De ha tévedek, meséld el hogyan nézik ezt le, mert el sem tudom képzelni.

2019. aug. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
0%
Azért mert tudatlan.A szex szent dolog amit házasságon belül gyermekáldásra kell gyakorolni.Ill ha két ember szexualis kapcsolatba kerül testeik egybe fornak és a következő életében kell ledolgozni fogyatékos formájába.Nem éri meg....
2019. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
Miért érdekelne hogy mi gáz vagy nem? Ha megtudod fizetni és nem is sajnálod rá a pénzt akkor miért ne? Ne az érdekeljen hogy a köztudatban hogy terjedt el hanem hogy neked élvezetet okoz akár ott rögtön.
2019. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%

"ha két ember szexualis kapcsolatba kerül testeik egybe fornak és a következő életében kell ledolgozni fogyatékos formájába"

Már értem, miért van ennyi fogyatékos :)

2019. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!