Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az a köztudatban...

Miért van az a köztudatban hogy aki elmegy prostituálthoz, az szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nincs így. Miért terjedt el ez a köztudatban?
2019. aug. 21. 19:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Fogyatékosok vagytok.

Ezer db felmérés bizonyítja, hogy 10 kuncsaftból 8 kapcsolatban él.

Ezt csak a sok gyökér hiszi, hogy a prostikat a nőzni képtelen férfiak tartják el.

2019. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az is egy milyen szerencsés párkapcsolat lehet! :D
2019. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, attól, hogy privátban trágárkodsz, még szerencsétlen maradsz...
2019. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én nem trágárkodok. Nem is irtam senkinek se privátban.
2019. aug. 22. 08:56
 15/25 A kérdező kommentje:
Ki írt privátban? Ez már a második ilyen. Ki a felhasználó? Jelentem akkor a moderátoroknak.
2019. aug. 22. 09:00
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
Úgy,pontozzatok le az igazságért.A nagy probléma az hogy mindenhol azt a hülyeséget szajkózák hogy "azzal veszítsd el akit nagyon szeretsz" ez ment az iskolai felvilágosításokon is.Közbe ott az emberben az ösztön,meg tetszik két ember egymásnak és kiélik az ösztöneiket,ez lenne a normális.
2019. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%

Az az igazság, hogy azok a nők akik lenézik azokat akik nem tudnak egy normális nővel párkapcsolatot kialakítani, tulajdonképpen olyan dolog miatt nézik le azokat a férfiakat amit ők sem tudnak.


Ugyanis még sohasem próbálták (ha csak nem leszbikusok).


Tehát ez olyan, hogy lenézek valakit, mert utolsó lesz egy úszóversenyen, de én magam még úszni se tudok.


Ha holnap varázsütésre egy lúzer férfivá válná egy nő azzal,hogy hirtelen a nőkért lenne oda megnézném, hogy mennyivel csinálná jobban a csajozást.

2019. aug. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg senki nem nézi le jobban mint az az ember saját magát.

Egyébként én nem úgy látom, hogy a nőknek könnyebb lenne. Legalábbis sokan vannak egyedül. Nem tudom mit értesz nőzés alatt, talán inkább embereket kellene megismerned, csak úgy, érdek nélkül. Bár ez nem csak rád igaz, de szerintem ez a probléma egyik fő oka, hogy legyen az férfi vagy nő, nem érdekli őt annyira a másik ember, csak akar magának valakiből valamit. Azt hiszem a nőzés is ilyen lehet. Nem csoda hogy nem működik.

2019. aug. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy az a lúzer saját magát is lenézi, sőt lehet, hogy ő jobban, de ettől amit írtam nem lesz kevésbé igaz.Nincs logikai összefüggés. Beszélhetünk olyan lúzerről is aki nem nézi le saját magát, még sincsenek sikerei.A nőknek nincsenek ilyen problémái. Egy átlagos nőnek semennyi nehézségbe nem ütközik összejönnie átlagos férfival. Fordított esetben "vér kell pisilnie" a férfinek. Tehát a férfi egy olyan dolog miatt van lenézve, amit egy nő nem is tudja, hogy milyen nehéz, nem is szembesül vele. Tehát az a nő lúzerebb, mint az a férfi akit lenéz. Csak a nőknek nem kell semmit teljesíteni a párkapcsolat kialakítása során. Ő csak szelektál. Míg a férfi: kezdeményez, rengeteg elutasítást kénytelen elviselni, neki kell kezdeményezni az első csókot, szexet. Az ágyban is izgulhat, hogy vajon feláll-e, aztán hogy ki tudja e elégíteni a nőt. Hatalmas teljesítménykényszer van rajta.
2019. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy lenéznek emiatt? Nincs rád írva, hogy soha nem volt nőd, vagy hogy 1000-ből egyszer ha összejön. Senkit nem erdekel. A nőket sem. Az sem jó ha úgy nézel ki, vagy olyan körökben mozogsz (lásd kamionosok), akikből alapból kinézik, hogy biztos megvolt nekik vagy 500. Szerinted mitől előnyös tulajdonság ez? Szerinted melyik nő szeretne 501-dik lenni a következő 499 előtt?

Azt nézik le aki úgy megsajnálja magát, hogy fizet érte. És itt a te fő problémád. Miért fizetsz te, és mit akarnak az átlag nők az átlag férfiaktól szerinted? Akárhogy is, te a dugásért fizetsz, nem azért hogy egy nő elbeszélgessen veled, vagy elkísérjen egy sétára, nem azért hogy kapcsolatot kezdeményezz vele. Az átlag nők talán találhatnának olyan átlag férfit aki meghúzná őket aznap vagy bármikor, és talán az átlag nő egyébként szeretne is dugni minden nap vagy bármikor, de fontos számára, hogy tudja kivel teszi ezt. Ehhez pedig meg kell ismernie a másikat, és nem a lúzereket kerülik, hanem azokat akik csajozni akarnak. A csajok nem akarnak "csak egy csaj" lenni senkinek, a csajok "az a csaj" akarnak lenni, annak az egyvalakinek. Próbáld meg ezt feldolgozni. Nincs verseny ebben, hogy kinek menne jobban. Te futsz ezerrel a sétálóutcában, és csalódott vagy, hogy hiába előztél meg annyi embert, nincs érte jutalom.

Szóval senki nem néz le azért mert még nem volt nőd. Az viszont már gáz, hogy fizetsz a dugásért.

2019. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!