Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mániájuk a nőknek a...

Miért mániájuk a nőknek a gyerek és a házasság?

Figyelt kérdés
24 vagyok, de nem érzem úgy, hogy azonnal férjhez kellene mennem meg gyereket szülnöm. Pedig sok olyan nőt látok aki még épp csak 20 lett, már férjhez ment rövid ismertség után és gyereket szült, vagy fordítva. Van aki már a második gyereket szüli, a második férfinak akivel együtt van. Miért ez a legfontosabb egyes nőknek? Én ezek elött még szeretnék élni és tartalmasabb időt tölteni a párommal. Mellesleg egy 2 éves kapcsolatban vagyok.

2019. okt. 26. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem a mániám. Sztem bőven ráérne mki 35 év környékén így elköteleződni. Sztem több lenne a tartós házasság is. Tisztelet a kivétleknek!
2019. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
"Mellesleg egy 2 éves kapcsolatban vagyok." Minek? Jo kefélésért? Mert akkor más közös célotok nincs nagyon. Sokkal változatosabb, tartalmas idöt tudnál ÉLNI váltogatott partnerekkel.
2019. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért élek 2 éves kapcsolatban, mert szeretem a párom, de ettől függetlenül egyikünk sem gondol még házasságra vagy gyerekekre. De ezek szerint, neked ne éljen valaki kapcsolatban ha nem házas és vagy csinál gyereket :D
2019. okt. 26. 13:58
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem okosak, és csak ezt tudjàk letenni az asztalra. Ha nem szülnének kb valami embertelen munkahelyen szenvednének, vagy pénzes öreg palikat kellenne boldogitaniuk a megélhetésért. Ez a régi asszonyokra nem vonatkozik, akkor ez volt az elvàràs. Hamar kellett szülni.
2019. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Drágaság, régen 15-17 évesen már szültek a lányok. Tudom, az akkor volt.

De:

1. Mi közöd hozzá, hogy ki mikor, kivel, mennyi ismertség után házasodik és alapít családot?

2. Nem kötelező szülni és megházasodni sem.

3. A párkapcsolat kiteljesedése a családalapítás és a házasság, hogy szerető családdá váljanak, hogy új életet hozzanak létre.

4. Foglalkozz a saját életeddel!

2019. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki más,nem minden nőnek az a célja, hogy gyereket szüljön, pl. nekem sem, pedig jóval idősebb vagyok nálad.

Raérsz még ezen a témán gondolkodni, és dönteni.

2019. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
De téged ez most tényleg miért zavar? Én soha nem akarok se férjet, se gyereket, de minek írjak ki kérdést arról, hogy más miért igen? Leszarom magasról.
2019. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én közeli ismerőseim között pont a férfiak keresik nagy erővel a feleség jelöltem méghozzá úgy, hogy figyelik hogy a gyerek jó genetikát kapjon majd, a barátnőimtől pedig a lehető legtávolabb áll a gyerek és házasság téma, pedig hosszú kapcsolatban élnek és 30 felettiek vagyunk
2019. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Neked miért mániád mások élete? Miért gondolod, hogy nem tartalmas mások élete, csak a tied? Miért gondolod, hogy csak úgy jó, ahogy te gondolod?
2019. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Aztan csodálkoznak majd 30-40 évesen hogy nem kellenek már senkinek , mert alatta van már vagy 4 gyerek :D Már most sok a 20+-os szingli anyuka . Nem gondolkodnak előre , de nyílván ők tudják . Nekem aztàn mindegy .
2019. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!