Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mániájuk a nőknek a...

Miért mániájuk a nőknek a gyerek és a házasság?

Figyelt kérdés
24 vagyok, de nem érzem úgy, hogy azonnal férjhez kellene mennem meg gyereket szülnöm. Pedig sok olyan nőt látok aki még épp csak 20 lett, már férjhez ment rövid ismertség után és gyereket szült, vagy fordítva. Van aki már a második gyereket szüli, a második férfinak akivel együtt van. Miért ez a legfontosabb egyes nőknek? Én ezek elött még szeretnék élni és tartalmasabb időt tölteni a párommal. Mellesleg egy 2 éves kapcsolatban vagyok.

2019. okt. 26. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék már férjhez menni aztán fiatalon szülni. Pedig csak alig múltam 22.

Van aki ilyen, meg közre játszik hogy idővel egyre nehezebb teherbe esni.

2019. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Én is párommal 2,5 éve vagyok együtt és eszem ágában sincs gyermeket szülni egyenlőre. Előbb kicsit utazgatni szeretnék, tanulni, biztos anyagi hátteret szeretnénk teremteni a babának. Amúgy az én ismeretségi körömben is rengetegen házasodnak és szülnek fiatalon. 20/L párom 25/F
2019. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!