Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy idegesít a...

Az normális hogy idegesít a nyugdíjasok viselkedése?

Figyelt kérdés
Állandóan mindent ők akarnak jobban tudni, olyan dolgokról beszélnek amik akkor történt velük amikor még nem is éltem vagy pici gyerek voltam, hs valami nem úgy történik ahogy ők szeretnèk, akkor hisztiznek. Állandóan monológokat mondanak, nem is hagyjàk szóhoz jutni az embert. Mindig állandóan arról beszélnek ami nagyon régen történt. Ha próbàl nekik segíteni az ember, nekik semmi sem jó, azt hiszik, hogy ők mindenkinèl mindent jobban tudnak. Önkritikájuk semmi. Mindenbe és mindenkibe belekötnek. Talán még egy fokkal jobban idegesítenek mint a tinédzserek, pedig azokat is inkább messzire kerülöm.

#erőszak #agresszív #önkritika nélküli #másoknál mindent jobban tudni akaró #hisztiző #múltban élő #jelen dolgaival tisztában nem lévő #roppant idegesítő nyugdíjas öregek.
2019. nov. 22. 11:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Engem az idegesít, hogy néhány esetből kiindulva mindenki általánosítás, ilyenek a nyugdíjasok, ilyened a tinik, ilyenek a gyerekek stb., pedig ez messze nem így van.
2019. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális. elvétve találkozom normális nyugdíjassal is, de nagy részük elviselhetetlen. Az előző rendszerben szocializálódott, egyszerű, tájékozatlan emberek, akik meg vannak róla győződve, hogy mindent jobban tudnak.


Legutoljára ezen az oldalon is kioktatott nagyképűen egy 60+ os nő, hogy különbül műveli az anyanyelvünket, miközben durva helyesírási, nyelvtani hibákat vétett.


Sokat járok biciklivel, és pár hetente van konfliktusom egy öregasszonnyal. Legutóbb teljesen szabályosan lekanyarodtam a bicikliútra, előttem meg egy öregasszony tolta a biciklit, miközben ott a járda 1 méterre. Erre beszólt a barátnője, hogy rossz helyen fordultam le, hát hogyne :D

Pár hónapja meg a biciklivel keresztbe állva traccsolt az öreglány, és még ő volt felháborodva, hogy szóltam, hogy álljon félre.


Pár kisebb boltba járok, ezekben is jellemzően a 65 év körüli idős eladónők a legnagyobb bunkók.

2019. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az vígasztaljon, hogy már nem sokáig fognak èlni, és akkor talán egy jobb, élhetőbb ország lesz ez.
2019. dec. 4. 13:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Empátia a kulcsszó, mind egy cipőben járunk..
2020. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!