Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok lány és nő miért akar...

Sok lány és nő miért akar feltétlenül szép és okos lenni? Miért fontos nekik a jó külső mellett a felsőfokú végzettség? Az, hogy diplomájuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem ez is egyfajta divat amit követni akarnak a lányok.Már csak azért is akarnak tanulni,jól kinézni hogy nehogy kilógjanak a sorból.Szerintem ezért is nehéz a pártalálás mert a legtöbb lány,nő ugyanúgy gondolkozik.Ez itt a gyakorin is látszik.Ugyanazt a választ adják különböző lányok.Tehát szerintem nem is azért akarnak szépek és okosak lenni sokan hogy könnyebben boldoguljanak,hanem mert nem akarják hogy kiközösítsék őket ha nem úgy gondolkodnak és nem úgy cselekszenek mint a többiek.De szóljatok ha nincs igazam.
2020. jan. 2. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem akarnak kilógni a sorból, pontosabban beállni nem akarnak, mert igen kígyózóak tudnak lenni a munkaügyi központnál...

Egy érettségi ma szinte semmire nem elég, minimum egy szakmát ki kell tanulni mellé (érettségi nélkül meg elvágod magad sok lehetőségtől).

2020. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 A kérdező kommentje:
#18-as nem értek egyet veled ez ma már szerintem alap hogy egyetemre vagy főiskolára mennek.Olyan alap,mint régen a 8 általános volt.
2020. jan. 2. 20:56
 23/85 A kérdező kommentje:
#21-es én nem is ismerek olyan lányt aki ne járna vagy ne készülne egyetemre.Mikor én megmondom nekik hogy érettségim sincs megdöbbennek hogy hogy lehet ez.
2020. jan. 2. 20:59
 24/85 anonim ***** válasza:
80%
Ennyire keveseknek szokott savanyú lenni a szőlő. Jaj. Komolyan azt hiszed, hogy ez csak és kizárólag konformizmus? Nagyjából egy évtizeddel nyújta meg a várható élettartamodat egy diploma, mert nem hidegben-melegben kell 12 órákat dolgozni. Párválasztásnál sem mindegy, hogy egy tudatos, művelt, ápolt emberrel kezdesz-e. Diplomások közt ez nagyobb arányban fordul elő.
2020. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
83%

Lehet te nem ismersz olyat, de vannak, és nem közösítik ki őket.

De ha már itt tartunk miért sarkítjuk le a kérdést lányokra? Ha a fiatal női szakmunkásokat figyelmen kívül hagyjuk, feledkezzünk meg a férfiakról is. Miért megy bárki is egyetemre, ha nem divatból?

2020. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 A kérdező kommentje:
#24-es az hogy hidegben melegben 12 órákat kell dolgozni az nem a diplomahiány miatt van hanem mert vannak munkáltatók akik elszállnak és azt hiszik mindent lehet
2020. jan. 2. 21:07
 27/85 anonim ***** válasza:
100%

"én a fekete bárány vagyok a többi legelésző fehér bárány között és emiatt furcsán néznek rám.Nem illek bele a képükbe"


Csak ismételni tudom magam: és?

2020. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
97%

Ez baromság.

Minket nem dolgoztatnak hidegben fagyban.

Ellenben bérünket emelik, kapunk képzési támogatàst is,meg karrier lehetőség is van.

Igaz ehhez megintcsak tanulnom kellett,különben mehettem volna hidegbe 150e-ért.


Ez nem elszállás,kapitalizmus van mindenki azt csinálja amire alkalmas amit tett magáért.

2020. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 A kérdező kommentje:
#25-ös én azt látom hogy a fiataloknak az egyetem ma már alap.Szeretnének jól keresni,jól kinézni,de nem mint postás vagy villanyszerelő hanem pl.mérnök
2020. jan. 2. 21:12
 30/85 A kérdező kommentje:
#27-es az hogy nem nagyon fogadják el az emberek hogy én nem az aktuális trend,divat szerint élek emiatt kiközösítenek.
2020. jan. 2. 21:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!