Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok lány és nő miért akar...

Sok lány és nő miért akar feltétlenül szép és okos lenni? Miért fontos nekik a jó külső mellett a felsőfokú végzettség? Az, hogy diplomájuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem ez is egyfajta divat amit követni akarnak a lányok.Már csak azért is akarnak tanulni,jól kinézni hogy nehogy kilógjanak a sorból.Szerintem ezért is nehéz a pártalálás mert a legtöbb lány,nő ugyanúgy gondolkozik.Ez itt a gyakorin is látszik.Ugyanazt a választ adják különböző lányok.Tehát szerintem nem is azért akarnak szépek és okosak lenni sokan hogy könnyebben boldoguljanak,hanem mert nem akarják hogy kiközösítsék őket ha nem úgy gondolkodnak és nem úgy cselekszenek mint a többiek.De szóljatok ha nincs igazam.
2020. jan. 2. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
100%
Nekef az a problémád hogy egy lecsúszott lusta nőgyűlölő vagy, akinek a topmodel észkombájn a színvonal aztán csodálkozol ha koppansz. Persze a nők a hibásak. Pasiként mondom hogy k unalmas a vinnyogásod. Keresgélj hajléktalanszállókban, az való neked. Ott olyan nőket találsz akikben ugyanannyi ambìció van mint benned.
2020. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ne veszekedjetek már vele :D A kommentjeiből is látszik, hogy kb. éppen nem csurog a nyál a szájából, azt hiszitek, egy ilyet meg lehet győzni bármiről is? Ő már eldöntötte magában, hogy igazából nem azért nincs sikere a nőknél, meg úgy általánosságban a társas kapcsolatok kialakításában, mert vele van valami baj, hanem mindenki mással.
2020. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 A kérdező kommentje:
#41 tévedsz.Pont hogy az okos topmodellek nem tetszenek.Hogy milyen lány tetszene?Aki szintén nem követi a divatot és aki szintén jog a sorból mint én.
2020. jan. 2. 23:08
 44/85 A kérdező kommentje:
Kilóg a sorból azt akartam írni.Egy olyan aki nem akar megfelelni más embereknek,ahogy én sem akarok.
2020. jan. 2. 23:10
 45/85 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel, ez milyen lány lenne. Oké, nem egyetemista, de mi más?
2020. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy iskolai végzettséget divathoz kötni? :D szerintem ahol a szülők is egyetemet végzettek, óhatatlan hogy erre fele tereljék saját csemetéiket. Viszont ez a “divat” kr.e 300-tol tart, mert azota vannak akademiak. Azt mondom, ha egy “divat” (ha már így nevezed) ilyen regóta kitart, csak nem egy hülyeség... ;) vagy csak nagyon mélyrehatóan akarnak egyesek foglalkozni azzal ami érdekli őket. Az alapvető tudás utáni vágy, pedig nem nevezhető divatnak, maximum legrosszabb esstben is egy teremtés tőrténeti tiltott vágynak... ;)
2020. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
100%
Magam miatt jöttem egyetemre, nem tudom, neked ezt miért nehéz feldolgozni.
2020. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 A kérdező kommentje:
De 46#-os a kommunizmusban nem volt ennyire fontos egyetemre járni,mégis boldogan éltek az emberek.Pedig volt akinek csak egy szakmája volt vagy csak 8 általánosa.
2020. jan. 2. 23:18
 49/85 anonim ***** válasza:
90%

Persze mert 6an töltöttek be 1 munkakört, 1 dolgozott hogy a zajban a többiek nyugodtan lophassanak. Meg már délelőtt berugtak a TSZ ben. Mindenkinek volt munkája mégse csinàlt senki semmit mégis megvolt minden.


PAPÌRON. Szerencsétlen

2020. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 A kérdező kommentje:
49# most meg ott a sok egyetemista és mégsincs semmi.Visszább vagyunk,mint a kommunizmusban voltunk.Amúgy most is lopnak.
2020. jan. 2. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!