Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok lány és nő miért akar...

Sok lány és nő miért akar feltétlenül szép és okos lenni? Miért fontos nekik a jó külső mellett a felsőfokú végzettség? Az, hogy diplomájuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem ez is egyfajta divat amit követni akarnak a lányok.Már csak azért is akarnak tanulni,jól kinézni hogy nehogy kilógjanak a sorból.Szerintem ezért is nehéz a pártalálás mert a legtöbb lány,nő ugyanúgy gondolkozik.Ez itt a gyakorin is látszik.Ugyanazt a választ adják különböző lányok.Tehát szerintem nem is azért akarnak szépek és okosak lenni sokan hogy könnyebben boldoguljanak,hanem mert nem akarják hogy kiközösítsék őket ha nem úgy gondolkodnak és nem úgy cselekszenek mint a többiek.De szóljatok ha nincs igazam.
2020. jan. 2. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kötném fel magam, minthogy a kommunizmusnak nevezett pokolban éljek.
2020. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 A kérdező kommentje:
#51 és abban amiben most élsz az jó?
2020. jan. 2. 23:29
 53/85 anonim ***** válasza:
100%

A kommunizmusban boldogan éltek az emberek? :D Látod, ha tanultál volna, nem írnál most le ekkora baromságot.

Mennyire kellene iskolázatlannak lennem ahhoz, hogy elismerj engem, mint egyéniséget? Leérettségizni a szemedben már túlzás, értem. A nyolc általánosom azért még meglehet?

2020. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
100%
53. Csak ha mindenből egy-egy 2-essel csúsztál át év végén.
2020. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 A kérdező kommentje:
#53 hát nem voltak boldogtalanabbak mint most.Nekem nincs bajom azzal ha valaki iskolázott csak ne legyen birka és ne szálljon el magától.
2020. jan. 2. 23:32
 56/85 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem jó. Ebben a pillanatban megvan minden, amire korábban vágytam és annyi tervem és programom van 2020-ra, hogy alig várom, hogy felkeljek minden reggel.
2020. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
84%

Osztom 51-es inkább egy kötél mint a kamunizmus nevű rendszer visszajöjjön.

Persze,hogy nem volt akkor ennyire ambíciózus mindenki.


Egy melóra felvettek 10 embert abból 1 még dolgozott is a többi meg már reggel 9-kor másodjára volt hótrészeg meg semmit se csinált csak mindenkinek ,,dolgoznia" kellett,mert KMK-nak minősitettek.


A fizuban is úgyannyit kapott a diplomás mérnök mint Don Pista aki elkerüli a másnaposságot(mindig részeg).


Tehát nem tudtál kitűnni a tudásoddal meg az ambícióiddal.


Mostani rendszer sokkal jobb,sokkal működő képessebb, rajtad múlik mit hozol ki belőle.

Mindenkinek most nyitva az ajtó.

Belépni azonban neked kell.

2020. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 A kérdező kommentje:
#57-es nap mint nap látom a sok hajléktalant az utcákon nekem nem tűnik jobbnak.És hol van annyi munkahely mint akkor volt?Sehol.
2020. jan. 2. 23:36
 59/85 anonim ***** válasza:
100%

A hajléktalanok pont azok akik elkerülték mindig a másnaposságot.

Hány programozó,komoly szakmával rendelkező van köztük?


Igen most mondom mik voltak azok a ,,munkahelyek", kapun belüli munkanélküliség volt csak felvették őket napnál fűtőnek.


Ugye ez már nincs na ezèrt vannak a hajléktalanok.


Vannak munkahelyek de,a jó melóhoz igenis szakma,diploma,nyelvtudás kell.


Pl engem Linkedinen naponta bombáznak jobbnál jobb pozíciókkal,ehhez kellett 10 év tapasztalat,egyetem,nyelvtudás,széles látókör szakmámban plusz soft skill gyűjtemények amiket nem egyetemen hanem önképzéssel folyamatosan fejlesztem megállás nélkül.


Csak a testünk váltott rendszert,mármint a magyarok 85%-ának a lelkük még ,,kamunista".

2020. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
100%

Itt a vetítés a leggázabb. Ha valakit leszarsz, akkor nem érdekel, miért olyan. Én nem bírom (nőként) a szolis, visongó libákat - és nem érdekel, hányan lesznek divatból szolisok, nem is gondolok rájuk.


Te viszont menő dolognak tartod az egyetemet, csak nem mentél. De ha lehetnél, te is inkább diplomás lennél. Tagadhatod, de 3 órája ezen nyávogsz. Ha csak szimplán leszarnád őket, nem is beszélnél róluk.

2020. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!