Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok lány és nő miért akar...

Sok lány és nő miért akar feltétlenül szép és okos lenni? Miért fontos nekik a jó külső mellett a felsőfokú végzettség? Az, hogy diplomájuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem ez is egyfajta divat amit követni akarnak a lányok.Már csak azért is akarnak tanulni,jól kinézni hogy nehogy kilógjanak a sorból.Szerintem ezért is nehéz a pártalálás mert a legtöbb lány,nő ugyanúgy gondolkozik.Ez itt a gyakorin is látszik.Ugyanazt a választ adják különböző lányok.Tehát szerintem nem is azért akarnak szépek és okosak lenni sokan hogy könnyebben boldoguljanak,hanem mert nem akarják hogy kiközösítsék őket ha nem úgy gondolkodnak és nem úgy cselekszenek mint a többiek.De szóljatok ha nincs igazam.
2020. jan. 2. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted lesz felesége? XD
2020. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
25%

Annyi ambiciózus, diplomás, elitista vélemény érkezett, hogy az ember azt hinné, hogy Dániában él. Vagy a gyk-t tényleg csak diplomások látogatják...?

Kedves kérdező: ne vitatkozz velük. Ők egy kasztrendszer kialakításában érdekeltek, a nők pedig genetikai genocídiumot hajtanak végre manapság, hogy kiszűrjék a diplomára nem alkalmas, ronda pasikat és egy magasabb rendű férfi társadalmat generáljanak, amire Himmler megnyúlta volna mind a 10 ujját. Egy genetikai fasiszta kasztrendszerben élünk, amire a manipulált köznép (jaj a drága kicsi gyerekem hadd menjen egyetemre, mert mindenki más is megy) tökéletesen asszisztál. Persze, hogy divatból mennek egyetemre. Akár 4-5 év alatt is pénzesen, de elvégzik, érzelmileg manipulálják az oktatókat (akár szexuálisan is), egyetemi éveik alatt keresnek egy sugardaddy-t aki állja az elitista kosztümöt, a költségtérítést, a retikült, a kampusz parkolójában ékeskedő Mini Cooper-t/Fiat 500-ast (tipikus diplomásrib**c autók) a többi csoporttársukkal meg sunyi, jópofizós, ármánykodós rivalizálást folytatnak, hogy előrébb jussanak. Jól láttam az egyetemen mi folyik és elérték azt, hogy a karrierista nő ideál legyen az alap, miközben az alapvető emberi értékeket rombolják le. De ugyanez megy később a céges munkahelyen, ahova garantáltan bekerülnek az egyetemi tivornyáikon/bulikban orgiákkal elnyert kapcsolataikkal. Mindenféle külföldi/arab pénzes f@**ival összeverődnek a céljaik és élvhajhászásuk érdekében, mintha erre lettek volna kitenyésztve. Kosztümös rib**c, ez a legjobb kifejezés rájuk. Ne is foglalkozz velük. Egyrészt esélyed sincs náluk, másrészt inkább tanulj ki valami melós szakmát, menj ki Kelet-Németországba vagy valami angol iparterületre szedj össze egy jólelkű pultos/kamionsofőr (igen, mert nyugaton szakmunkás/rendőr/sofőr csajok is vannak szép számmal) és kezdj vele egy új életet ezeket a diplomafasisztákat pedig felejtsd el.

Amúgy megnézném, hogy Magyarországon hány ilyen lányt lehet találni:

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=6z0rTCCEujA

2020. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó se egyetem, se nő közelében nem járt még az biztos.
2020. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
73%

#43%

Neked miért nehéz felfognod és elfogadnod, hogy mindenki máshogy szeretné élni az életét?

2020. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
16%
#73: Nő közelében tényleg nem, mert nem adtak esélyt, viszont egyetemre jártam csak kibuktam. Ha nem akarod elhinni, akkor ne hidd. Jól ismerem én az egyetemi légkört, a diplomás kishercegnők mentalitását. Sajnos elég sok évet eltöltöttem köztük (bár ne tettem volna), hogy megtapasztaljam az undormány, lekezelő, nagyképű stílusukat.
2020. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
24%
#74: Engem nem érdekel (persze a kérdezőt lehet), hogy kinek milyen végzettsége van. Engem csak a felsőoktatási lobbi, a kialakult diplomás kasztrendszer zavar, hogy bármilyen diploma nélkül (még bölcsészként is betölthetsz vezetői pozíciót) halálra van ítélve az ember. Az összes tradicionális középfokú munkaköröket ellehetetlenítik a diplomások. Olyan pozíciókba veszik fel őket, ami nem is kapcsolatos a végzettségükkel. Érdekes nyugaton nincs ez a kétélűség, hogyha nincs diplomád akkor meghalsz, ha van akkor meg az übermensch diplomás elit megbecsült tagja vagy.
2020. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
92%
#72, nem olvastam végig a fröcsögő, undorító kommentedet. Elég volt az eleje, ugyanis leszögezném, hogy nem vagyok diplomás. Ennek ellenére felháborítónak tartom, hogy irigy világi lúzerek ilyen stílusban ítélkeznek róluk, mindenkit is hibáztatnak a saját nyomorékságuk miatt.
2020. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg diploma nélküli embert ismerek, akik jól keresnek. A többségük vállalkozó.

Az pedig már több száz éves dolog, hogy egy egyetemet végzett ember nagyobb eséllyel hamarabb talál jobban fizető munkát. Ez teljesen természetes, hiszen többet tett le az asztalra, mint aki még egy érettségit se tudott összekaparni.

2020. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
89%

72-es látszik frusztrált vagy,sajnos nem nőttetek fel ez a baj veletek Incelekkel úgymond.


Őszintén evès,budizás,alvàson kivűl akkor mit tudnál milyen élményt adni egy nőnek?


Remèlem akkor eltartod te is meg a kérdező a csaját,mert ha nem diplomàs nem képzi magát akkor valakire támaszkodnia kell,semmi sincs ingyen.


De nem tudom miből,sajnos leragadtatok kisfiú szinten,totál antiférfiként viselkedtek ez a gáz.

A legszörnyűbb az,hogy nem veszítek magatokat észre.

Nem csodálom nem kellettek a nőknek,sajnos megértem.

2020. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, ha nem jön be neked egy nőtípus, automatikusan bekerülsz a nőgyülölő, incel kategóriába, nem tudtad? :)

Az, hogy neked is a szerény, átlagos nők jönnek be, az őket már nem érdekli.

Nem a nagyképű, pökhendi, kihaénnem csajok.

Végül úgyis ezek is egy benzinkúton kötnek ki pénztárosként, szóval tökmindegy mit tanulnak, de legalább művelik ezt dupla akkora arccal, akik kiszolgálják az ügyfeleket úgy, mint egy véres rongyot kb.

A lepontozósdiból ítélve nem csodálom, hogy más nem szól ehhez a kérdésedhez, csak a vérig sértett kijájjjányok. :D

2020. jan. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!