Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista lány vagyok. Úgy érzem nem vesznek észre a fiúk és nem tudom mi lehet a probléma velem. Sokat gondolkodtam már, de ötletem sincs miben kellene változnom. Szerintem nem vagyok csúnya. Volt már egyszer egy hosszabb kapcsolatom is. Nincs rajtam felesleg. Ápolt vagyok.Mindent megteszek hogy tűrhetően nézzek ki. Kezdem már azt érezni hogy talán csak én látom így, és tényleg csúnya vagyok. A kisugárzásommal lehet a baj?
2020. jan. 21. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

Majd. Türelem.


Lehet, hogy te is olyanfajta lány vagy, aki egyetlen egyszer talál párt az életben, de akkor az lesz a mesebeli Nagy Ő, szerelem első látásra, Igazi, lelked másik fele - pasi akire a többség hiába vár egész életén keresztül.


:)

2020. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Türelem...
2020. jan. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha nem csak a legjobb pasikra csorgatod a nyálad és kinyitod a szemed, hogy körülnézz az átlagosabb srácok között is a környezetedben, észreveszed, hogy a kérdésed felesleges.
2020. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

különben -és nem bántásnak szánom, csak általános megállapitásként, és nem negativ felhanggal- ha 19 éves korodig nem vett észre egy fiú sem, akkor te inkább az a szürke kisegér tipusú lány lehetsz, akire az éretlen 15-23 éves srácok még nem figyelnek oda, mert ilyenkor még a plázacicákért vannak oda többnyire. Amikor majd (és ez már lehet, hogy csak hónapok kérdése) felfigyel rád egy érett, 24-25-26 éves srác, az viszont már érett férfiként komolyan fog bánni veled.

De ehhez ki kell bekkelned, amig abba a korba jutsz, ami passzol az érett srácokhoz.

2020. jan. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
#4: A szürke kisegér csajoknál is bőven próbálkoznak. Érett srácok pedig a 15-23 éves korosztályban is vannak.
2020. jan. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Ahogy írják előttem is türelem.

Nem járok egyetemre ezért nem tudlak el hívni randekózni,az sem kizárt hogy még nem is találkoztunk egyszer sem.

Igazából szerintem semmi baj sincs veled,kicsit aggódsz és ezt lehet meg is látszik, mosolyogj mindig az nagyon is számít, érezd jól magadat a bőrödbe, ha látsz egy fiút-férfit aki tetszik menj oda hozzá és kezdeményezz aztán alakulnak a dolgok, sok sikert és kitartást.

2020. jan. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
69%

Én ugyanígy vagyok ezzel. Bármit teszek, bárhogy nézek ki, bárhogy igyekszem, még csak rám se néznek :(

Pedig hűséges vagyok, tanult, ápolt, nyitott mindenre és mégis...nem értem, mi lehet a baj..

2020. jan. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező és 7# válaszoló, nagyon szívesen találkoznák veletek és el is hívnálak titeket randizni de általában reggel kómás vagyok, délután pedig mindig ki találko valami hülyeséget miért ne szólítsak le egy nekem tetsző lányt-nőt,de olyan is van hogy fáradt vagyok.

Ha valaki megtetszik menj oda hozzá,nem szabad félni, pont én mondom ezt ugye,de tegyétek meg,ha már én most e pillanatban képtelen vagyok.

2020. jan. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Dumálj minél több mindenkivel, aztán idővel tényleg szerencséd lesz. De ne keresd görcsösen. Én 28 voltam amikor eljött Ő.

F

2020. jan. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
8-as: a tipikus gagyi kifogasok amiket bebeszelsz magadnak, egyszeruen egy puhany pocs vagy :)
2020. jan. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!