Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista lány vagyok. Úgy érzem nem vesznek észre a fiúk és nem tudom mi lehet a probléma velem. Sokat gondolkodtam már, de ötletem sincs miben kellene változnom. Szerintem nem vagyok csúnya. Volt már egyszer egy hosszabb kapcsolatom is. Nincs rajtam felesleg. Ápolt vagyok.Mindent megteszek hogy tűrhetően nézzek ki. Kezdem már azt érezni hogy talán csak én látom így, és tényleg csúnya vagyok. A kisugárzásommal lehet a baj?
2020. jan. 21. 00:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az lehet a gond, hogy nagyon bezárkózónak tűnsz és nem mernek kezdeményezni. Más ötletem nincs, mert a leírásod alapján nincs veled gond.
2020. jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező az a baj a hozzád hasonló lányokkal, hogy van a jópasi, meg vannak a senkik. Egy átlagos srác gondolom hiába peóbálkozna émberszámba sem veszed.
2020. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as és 12-es. Nem gondolom hogy ez így van. Igenis érdekelnek a tök átlagos külsejű fiúk is. Nincsenek hatalmas elvárásaim. Csak valahogy az átlagos fiúk se vesznek észre. Inkább ők is a nagyon jó nőkkel vannak elfoglalva.
2020. jan. 21. 14:16
 14/16 anonim ***** válasza:
kérdező, átérzem, hogy min mész át, én meleg srácként igy élem le az egész életemet... velem sincsen amúgy semmi baj, csak a hardver nem passzol a szovtverhez :D de még ezt tudva is lenullázza egy idő után az ember önértékelését, hogy eleve esélytelen
2020. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha egy átlagos srác próbál beszélgetni veled, rögtön mondod hogy van barátod és elhajtod.
2020. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért akarod a pasit hogy legyen valakid, vagy azért, hogy valakivel megoszd magad és együtt fejlődjetek? Érezni azért az emberen, hogy mi a szándéka.


Én nagyon értelmes vagyok, empatikus, figyelmes, és valódi kapcsolatot akarok/akartam. 19 éves koromban lett első olyan lány, aki megértette amit mondok egy picikét, és azonnal nagyon jó összhangba kerültünk. Azóta együtt nagyon jól vagyunk. Az hogy "nem kellesz" senkinek nem jelent rosszat, csak azt, hogy nem találkoztál olyannal aki megért.

2020. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!