Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugyanaz az ember vagy mint...

Ugyanaz az ember vagy mint aki korábban (például 5 10 évvel ezelőtt voltál? ) Mind testileg, lelkileg fizikailag, szellemileg, stb?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos nem. Rosszabb lettem es nagyon magambafordultam. Nem tudom elvezni az eletet ahigy eddig. A hobbijaim a rajzolas amit annyira imadtam es egy nap rajzoltam mindig vagy 10 rajzot, mar lecsokkent nullara. Az se tud boldogga tenni mar sajnos. Szal nagyon a szoges ellentetemme valtoztam. Sajnos. Testileg lefogytam , de azon vagyok hogy hízzak vegre. Szemüveges lettem. Lelkilek szellemileg meg total nulla. Mint egy elohalott kb.


21/L

2020. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Bocsi a hibakert, mar napok ota nem alszok szal nehez erre is figyelni ^^
2020. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
37%
Dehogy, mindig változásban vagyunk
2020. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Én soha nem változtam semmiben és a későbbiekben sem leszek erre hajlandó. Néhány kérdésemre megkaptam a választ, miközben telt az idő, de ezen kívül lelkileg mindenben ugyanolyan maradtam, mint régen és nagyon büszke is vagyok erre.

Aki csak úgy megváltozik, az nem tud hűséges lenni, még saját magához sem. Olyan, mint a szélkakas: mindig abba az irányba fordul, amivel jobban jár. Undorodok az ilyen emberektől.

Mivel fiatal vagyok még, ezért testileg változtam valamennyit az elmúlt tíz évben, de a test kinézete nem fontos. Csakis az számít, ami a fejében van valakinek. Az pedig nekem soha nem fog megváltozni.

2022. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
66%
Nem.Ferjem kigyogyult rakos betegsegbol.6 evig szinte minden rendben volt.Megkuzdottunk de megerte. Aztan jott egy masik, az elsotol fuggetlen diagnozis.Az elso tapasztalat alapjan biztunk abban hogy ismet jol vegzodik. Egy even belul elvitte. A rettenetes csalodas es fajdalom hogy nincs tovabb alapjaiban megvaltoztatott.
2023. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!