Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit tegyek? Híznom kellene?

Most mit tegyek? Híznom kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehát az van hogy edzek elég keményen lassan 2 hónapja fenékre és combra, a fenekem alapból elég nagy volt(mielőtt elkezdtem edzeni 2 honap kihagyas utan ,azelőtt jártam terembe egy évig minden héten időmtől függően többször)illetve genetikailag is jó az alakom..viszont azt vettem észre,hogy bárhogy is próbálok ,nem tudok twerkelni ,és ez zavar nert a cél a twerkes lányok popója és már nem tudom mit csináljak...híznom,zsírosodnom kellene és akkor menne?? Segítsetek kérlek,nagyon fontos!! Előre is köszönöm Nektek😊

2020. jan. 27. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A twerkeléshez a mozgás elsajátítása kell; meg némi fenék, amit nem kellene előre leedzened.
2020. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van feneked (igaz megnézném hogy milyen, de úgyse mutatod meg. :D ) Akkor meg kell tanulnod twerkelni. Az oké kell hozzá fenék, kell hozzá hogy puha/izmos legyen de van technikája. Nézz utána Lex panterának ő sok videóban oktatja.
2020. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!! Elsőtöl kérdezném,az mit jelent hogy nem kellene előre leedzenem?
2020. jan. 28. 00:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Másodiknak:igen van fenekem,legjobban hasonlítani magyarok közül Körcsönyei Polláéhoz tudnám,csak egy kicsit kisseb az én fenekem,de a formája nagyon ugyan olyan.
2020. jan. 28. 00:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Pollának sincs nagy, csak nagyon kerek, akkor te ne próbáld a kisebbet még ledolgozni. A twerkelés formálja a feneket, ezt viszont tánctanár tudja megtanítani, nem az edzőterem!
2020. jan. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Okes koszonom a valaszt!! Meg annyi kerdesem lenne akkor,hogy inkabb hizzak akkor??Mert a fenekem jelenleg izomból áll nem pedig zsírból,és ahogy néztem videókat a twerkes lányok feneke inkább zsír.Meg lehet az a baj,h nincs rajta elég zsír és nem tud mi "meglöttyenni"?? Bocsánat,de nem tudok máshogy fogalmazni.
2020. jan. 28. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, akkor ilyen esetben hízz mert nincs ami "mozogjon" a popsidon mert inkább kemény, és formás. Hány éves vagy? :)
2020. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy? Szerintem is hízz akkor egyél többet hogy zsírosodj és meglátod hova megy. Ha popsira meg combra akkor szerencsés vagy és akkor lesz ott "felesleg" ami fog neked lötyögni és úgy szexibb.
2020. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! Igen hízok akkor :) 14 éves vagyok 176cm és 56kg,sokan el sem hiszik hogy tényleg ennyi vagyok a magasságom miatt..tudom..14 évesen nem ezzel kellene foglalkoznom ,viszont annyi legyen mentségemre,hogy kitűnő tanuló vagyok egy egy 4es jeggyel,tehát nem csak a külsőségekböl áll az életem 😊
2020. jan. 28. 23:13
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát 14 évesen nem twerkelned kéne nem gondolod?
2020. jan. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!