Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit tegyek? Híznom kellene?

Most mit tegyek? Híznom kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehát az van hogy edzek elég keményen lassan 2 hónapja fenékre és combra, a fenekem alapból elég nagy volt(mielőtt elkezdtem edzeni 2 honap kihagyas utan ,azelőtt jártam terembe egy évig minden héten időmtől függően többször)illetve genetikailag is jó az alakom..viszont azt vettem észre,hogy bárhogy is próbálok ,nem tudok twerkelni ,és ez zavar nert a cél a twerkes lányok popója és már nem tudom mit csináljak...híznom,zsírosodnom kellene és akkor menne?? Segítsetek kérlek,nagyon fontos!! Előre is köszönöm Nektek😊

2020. jan. 27. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az izom os tud mozogni. Tudom, mert futasnal faj a mellem ugy ugral :D es ezt egy 23/F mondja, aki sportos, nem zsiros.

Izmot is epits, akkor tudod meg a farpofaidat is izombol mozgatni, de valoban az elernyesztett izom alkalmas hozza, es ha van markolhato zsir reteg. Es ugy ertette az elso h ne edzd le a feneked h ne tunjon el, ne legyen zsirtalan. De a twerk nem csak a zsir, sot ocsmany mikor vki azt hiszi tud twerkelni es csak a mocsingos segget razza. Valojaban nagyon kemeny csipo/gerinc gyakorlat. Hat gerinc melletti izmait is ajanlom erositeni, hiperhajlitassal, az megy fenekre is. Es az edzestol nem fogsz lefogyni, ha tobb szenhidratot/kaloriat viszel be, mint amennyit a mozgas soran elhasznalnal. Cserebe lesz izmod is. A zsir nem alakul at izomma, ez tevhit, mielott vki jonne ezzel is.

2020. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat nagyon sokat segítettetek! Utolsónak külön köszönöm a magyarázatot is!! Edzek és mostmár a mozdulat megvan,híztam is egy keveset és már látom az eredményét annak hogy próbálgattam,az alap mozdulat már megy!! Köszönöm mégegyszer!!
2020. febr. 4. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!