Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 éveseknek 20 órakor kell...

17 éveseknek 20 órakor kell lefeküdnie?

Figyelt kérdés
Szüleim mindig elküldenek 8-kor aludni, még hétvégén is. Azt modták hogy ki kell pihennem magam. Szerintetek is ez a helyes? Én nagyon nem vagyok olyankor még fáradt. Szerintetek??

2020. febr. 2. 21:08
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
De miért sírnám vissza?? Nem apró baba vagyok már.
2020. febr. 3. 14:00
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 vagyok, és én is ilyenkor fekszem, mert nagyon korán kelek, mert akkor úgy érzem több időm van.


Tehát hasznos ez a dolog, csak a szüleid sajnos azt érzik hogy egy kutya vagy akinek parancsolni kell, ahelyett hogy elmagyaráznák miért kell x időben aludni, és hagynák hogy magad tapasztald meg.


Mivel a világon az emberek sokáig olyanokon nevelkedtek fel, hogy ha a gyerek nem teszi azt amit mondanak akkor meg lehet verni, ezért nem csoda ha téged sem tudnak emberként kezelni.

2020. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
De én nem kelek korán 7:15-kor kelek és bőven ki tudnám pihenni magam ha 10-kor fekszek.
2020. febr. 3. 16:16
 24/46 A kérdező kommentje:
Amikor a nagymamámnál voltam ő 10-ig engedett. Sokkal jobb volt elaludni, és bőven ki tudtam magam pihenni. Gyűlölöm hogy a szüleim úgy kezelnek mint egy 5 évest, és nem úgy mintha egy 17, 4 hónap híján 18 évest.
2020. febr. 3. 16:20
 25/46 anonim ***** válasza:
Akkor ülj le velük komolyan és beszéld meg, azt amit itt leírtál. Amúgy nem tudom, ők még fennmaradnak ilyenkor? Nem lehet hogy ez valami én vagy mi idő nekik?
2020. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Fennt maradnak.
2020. febr. 4. 17:56
 27/46 anonim ***** válasza:
Nos, addig semmi nem fog változni, amíg ilyen "jókisfiú" vagy, marad a 20:00-kori lámpaoltás.
2020. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 Drachen válasza:
100%

Kezdj el a sarkadra állni, koma.

Én lennék olyan rebellis, hogy ha ennyi idősen elküldenek aludni, akkor csak mosolygok rájuk, és csinálom tovább a dolgom XD

Értem én, hogy szülői tekintély, de ha indokolatlan baromságra kényszerítenek, azt nem kell lenyelned.

Vaaagy esetleg, beszélj a suliban a biosz tanárral erről, hogy egy 17 évesnek hány óra alvás kell, mert, hogy nem 11, az hót ziher (basszus, majdnem a napjaid felét elveszik), és akkor lehet akár ezzel is érvelni a szülők előtt, hogy ennek 8-as fekvésnek semmi értelme.

2020. febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak jot akarnak. Olvasd el az alvas jotekony hatasat. Hidd el a szervezetednek,kell a sok alvas.
2020. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Basszus 11 óra alvás???? Beszéltem vele és azt mondta hogy 7-8 óra kell. Komolyan van aki ezt helyesli?? Szeretném már egy kicsit élvezni ezt a kort, és nem 5 évesként viselkedni. Nem 5 leszek. Nagyon elegem van már ebből.
2020. febr. 6. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!