Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 éveseknek 20 órakor kell...

17 éveseknek 20 órakor kell lefeküdnie?

Figyelt kérdés
Szüleim mindig elküldenek 8-kor aludni, még hétvégén is. Azt modták hogy ki kell pihennem magam. Szerintetek is ez a helyes? Én nagyon nem vagyok olyankor még fáradt. Szerintetek??

2020. febr. 2. 21:08
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Ja és a szüleim sem alszanak tehát az sem lehet kifogás.
2020. febr. 24. 15:29
 42/46 anonim ***** válasza:

#38 Egy ember jobb esetben nem azért csinál gyereket hogy utána a szemére hányja hogy amíg az én házamban laksz, vagy amíg az én kenyeremet eszed stb. Aki így gondolkozik az ne csodálkozzon, hogy a gyerek minél hamarabb lép otthonról. Ez nem lehet célja egy szülőnek. Csak azért mert még nem keresőképes még ugyanúgy a család része.

Kérdező! Továbbra se értem ezt, biztos meg szokták hogy nem lázadsz fel. Gondolom nem akarsz velük sok konfliktust. Nyugtasson a tudat hogy mindjárt 18 leszel. Utána már dolgozhatsz is az engedélyük nélkül.

2020. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem szeretem ha parancsolgatnak nekem, eléggé egyéniség vagyok. Már volt veszekedés. Attól még hogy 1 év és felnőtt leszek, de még így sem vagyok gyerek, nem jelenti azt hogy 0 évesként kell kezelni.
2020. febr. 25. 16:41
 44/46 anonim ***** válasza:
Röhejes ez a kérdés :D
2020. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Kérdező, tulajdonképpen nem értelek. A válaaszomban (38.) adtam tanácsot is, hogy mit tegyél, nem csak azt írtam, hogy amíg a szüleidnél élsz, azt teszed, amit ők mondanak. Más is adott tanácsot.


Sok válasz érkezett.


Ennyi válasz után se látod, mit kéne tenned?

2020. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Drachen válasza:
Na, azóta van valami változás?
2020. márc. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!