Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az agyontetovált/hupikék...

Ezek az agyontetovált/hupikék hajú/piercing-es emberkék (főként lányok) mégis milyen helyeken dolgoznak, hogy nem éri őket megbélyegzés/nem rúgják ki őket?

Figyelt kérdés
Engem már akkor megszólt egy HR-es amikor ápolt rövid szakállal mentem interjúra (IT-terület) másik helyen meg kifogásolták, hogy túl vékony és alacsony vagyok ezért nem nagyon illek bele a vállalati imidzsbe. Viszont face-en meg néha a való életben látok olyan emberkéket, hogy a fülem ketté áll. Hupikék hajú, Amy Winehouse-os szemöldök. Piercing-es orr/2 centis fém fültágító, széttetovált alkar és nyak meg színes rasztás haj. Ezek az emberek hol és milyen munkakörben dolgozhatnak, hogy a magyar szinten amúgy is zsörtölődő főnökök nem bélyegzik meg őket?

2020. márc. 10. 19:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetközi ügyfélszolgálatos munkakörben dolgoztam, ott ugyan nem volt senki sem extrém, de ha mégis lett volna ilyen, nem szóltak volna érte, mert nem kellett szemtől szembe beszélnünk az ügyfelekkel.

Nekem most már van pár szolidabb piercingem és be van tervezve egy tetkó is. Egyetemista vagyok, eü-ben tervezek elhelyezkedni, esetleg MSc-t is csinálni.

2020. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 qkker1 ***** válasza:
86%

"EÜ szakmán belül már minden szinten láttam: tanár, ápoló, orvos, főorvos..."


Németországban két kórházban is feküdtem, szinte az összes nővér, az orvosok egy része is, ki van varrva, látható helyeken is, mindenki leszarja, azt nézik, hogyan végzi a munkáját!

2020. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
89%

Én például 4 évig könyvvizsgálóként dolgoztam, most egy banknál vagyok. Folyamatosan érintkezek ügyfelekkel, pedig mindkét karom fullon van és ezek még csak a láthatóak. Egy valamit érő munkahely ezen túl tudja tenni magát ha a munkádat jól végzed.

Az egyik kollégám hasonló szinten van kivarrva, de neki ott az említett élénk színes haja is. Kissé provokatív ez a kérdés is.

Nem hinném hogy a kinézettel volt a gond nálad.

Lehet lepontozni. :)

2020. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt ezeket a válaszokat látni, és láttam már egészségügyist széttetoválva, bezzeg, amikor hotelben dolgoztam, ott takargatni kellett, sőt, még a nem fekete hajgumiba is belekötöttek.
2021. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Az alkaromon van 2 tetoválás, van egy septumom és egy ajak pc-m és egy 10 mm-es fültágítóm, ápoló vagyok. :)
2021. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!