Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek Billie Eilisht?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a zenéjét, stílusát. csakhogy ezzel nem mindenki van így. Légy szíves írjátok meg ,hogy miért szeretitek/nem szeretitek Billie-t!!

2020. ápr. 1. 09:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
73%
Upsz, a 19-es válaszolót véletlenül felpontoztam, bocsi.
2020. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
86%
#23 szóval nálad csak ez a két véglet létezik? ha valaki nem híres énekes, akkor csakis gyári munkás lehet, más nem? egyébként soha nem értettem, hogy mit kéne annyira irigyelni a híres emberekben. szerintem egy átok annak lenni, sokkal több negatív oldala van mint pozitív. nyilván a pénz egy ideig tök jó, de utána azt is meg lehet unni. mindenhová követve vannak, nincs egy nyugodt percük sem konkrétan, és akkor az őrült "rajongókról" még nem is beszéltem. meg ugye a hírnév hűtlen társ, sok sztár csak x ideig érdekes az emberek számára, aztán úgy elfelejtik őket mint a fene. az én szememben ez nem csillogás, inkább rémálom.
2020. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
43%
Előző, na de ők , akik nem közismert emberk, ők az árnyoldalaiba nem gondolnak bele. Ők csak a csillogást látják, hogy csomóan rajonganak érte, meg tele van lóvéval. Egyébként most nem néztem, én írtam -e a 23-as kommentet; de majd megnézem, de természetesen nem csak gyári munkások és sztárok vannak, ez valszeg csak egy példa volt.
2020. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
86%
Mert úgy néz ki, mint egy koszos csöves, aki egyáltalán nem ad magára. De ha ez még nem lenne elég, akkor a feje is olyan, mintha mindig be lenne tépve, ami miatt elkap a hányinger.
2020. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!