Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek Billie Eilisht?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a zenéjét, stílusát. csakhogy ezzel nem mindenki van így. Légy szíves írjátok meg ,hogy miért szeretitek/nem szeretitek Billie-t!!

2020. ápr. 1. 09:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
63%
Az ki?
2020. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
egy nagyon jó énekesnő
2020. ápr. 1. 10:35
 13/34 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem tetszik a zenéje és nem tartom egy szimpatikus személyiségnek.

Nem utálom, egyszerűen ignorálom és elkapcsolok, ha meghallom.

Nem szerethet mindenki minden előadót.

19/L

2020. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
értem
2020. ápr. 1. 11:21
 15/34 anonim ***** válasza:
84%

Én legfőképp azért, mert szeretem, ha egy énekes énekel is, nem csak suttog. Elég mindenevő vagyok zeneileg, de ez a belépőszint, hogy ha van a zenében ének akkor az az legyen.

Másrészről egy igénytelen trógernek tűnik, aki nagyon egyedinek és különlegesnek tartja magát.

2020. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
31%
Én 28 vagyok és szeretem.A ti ilányokat lenézőknek üzenem.Szokjatok már le róla,hogy lenézitek a tiniket bmeg.Nekem 14 éves koromban jött elő az ocd.És senkinek nem kívánom azt a fájdalmat,amit néha éreztem.Billie rendkívül tehetséges.Jó a hangja.Jó a zenéje.Zeneileg mindenevő vagyok.Azt hiszem pont ő nyilatkozta,hogy szeretné,ha különböző korosztályból és zenei stílust kedvelőből mindenki találna magának legalább egy számot,amivel azonosulni tud,ami tetszik neki.Szeretem azt a lányt.Egy bolond,egy különc.Rohadt fura.Jó értelemben.Nekem a normális emberek túl normálisak.Szererem a furákat.A fura jó.
2020. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismerem a zenéjét, egyszerűen a feje nem tetszik. Ez lehet gyerekes, de vannak velem ilyenek. Nem zavar, hogy fiatal, pl. Eva Mendes vagy Chris Martin arca is zavar. Lehet emlékeztetnek valakire vagy valamilyen karakterre, akit nem bírtam.
2020. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szeretem azt, hogy mennyire különlegesnek tartja magát, holott minden harmadik depis tinilány ilyen. De azért vannak jó zenéi, így felnôtt fejjel mondom. Nem az énektudása a legjobb benne, de jól össze vannak rakva a dalai.
2020. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
27%
én nemtom, de valszeg nem nemszeretik, hanem túl hirtelen lett híres, sikeres, és ezért kicsit irigykednek, haragszanak rá; hogy ennek a 17 éves lánynak milyen hirtelen összejöttek a dolgai.
2020. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
72%
*ők meg mióta güriznek mán.
2020. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!