Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek Billie Eilisht?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a zenéjét, stílusát. csakhogy ezzel nem mindenki van így. Légy szíves írjátok meg ,hogy miért szeretitek/nem szeretitek Billie-t!!

2020. ápr. 1. 09:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
76%
Én rákerestem, amikor még a csapból is ő folyt, de nem nyűgözött le a hangja. Azt a fajta zenét, amit ő csinál, pedig kifejezetten utálom, mint ahogy a többi mainstream zenét is.
2020. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
89%

"én nemtom, de valszeg nem nemszeretik, hanem túl hirtelen lett híres, sikeres, és ezért kicsit irigykednek, haragszanak rá; hogy ennek a 17 éves lánynak milyen hirtelen összejöttek a dolgai."


Tök komolyan mondom neked, hogy én nem akarok híres sem lenni, sem énekes, sem semmi más, amiért egy tinilányra irigykedhetnék. Elég rossz nyomon jársz

2020. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
41%

# 22-nek, :nem az a lényeg, hogy énekes lett, hanem , hogy sikeres.

És hogy tehát akkor így híresen sikeres.

És akkor szal valszeg szereti is csinálni az éneklést, és pl valszeg jobb élete is lesz; mint annak, aki pl nem volt annyira tehetséges, vagy volt, csak nem fedezték föl, és egy gyárban húzta le az egész életét.

Pl tehát Billinek mondjuk nagy eséllyel jobb élete lesz; több pénze. Mint aki a gyárban melózik.

De mondjuk az éneklésben is van meló, mert számokat kell írni, és gyakorolni is kell.

De mondjuk nemtom, lehet, hogy egy gyári munkás mondjuk jobban kikészül a nap végére.

2020. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
69%

*ja meg a reflektorfényben élés előnyei meg hátrányai,

Szal ő most így egy nagyon felkapott valaki, és azt látják rajta az emberek, tehát vele kapcsolatosan, hogy sikeres, tök jó neki, sok a rajongó, a másik oldalt meg hogy pl folyton mondjuk loholnak a nyomában az újságírók, meg pl nem feltétlen tud nyugisan kimenni az utcára; mert hiába, hogy mondjuk éppen kikapcsolódni szeretne egy parkban pl;de mondjuk megrohamozzák csomóan is, hogy mondjuk képet akarnak vele. Meg szal pl ők azt látják, hogy pl jól keres, tudhat magának venni szép ruhákat; ja meg még, hogy sokan szeretik, és pl mondjuk aki lehet, hogy nem lett olyan népszerű, őt ez a dolog talán lehet, hogy bántja, meg ő is vágyna mondjuk egy kis hírnévre, csillogásra, elismerésre.

De egyébként nemtom, milyen más okok is lehetnek, de majd elolvasom a többi kommentet.

2020. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
65%

#23

Az éneklésben van meló, de ez a csaj nem énekel. :D

Amúgy ha irigység az oka, akkor MINDEN sztárt gyűlölnének az emberek, de valahogy nem, csak az ilyen minősíthetetlen sutyorgós toprongyos álommanókat.

2020. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
65%

"minősíthetetlen "

Akkor azt, hogy ennek ellenére sikeres! :D Szerintem létezhet olyan ember, szóval aki utál másokat azért, mert nem igazán színvonalas zenével vált ismertté. De egyébként én a zenei stílusáról nem akarok nyilatkozni, még mindig csak egy számát ismerem, és az pont tetszik, de mondjuk nem a legeslegjobb szám a világon, de nekem tetszik. :):):) Szóval arra gondolok, hogy lehet olyan, hogy az irritál valakit, hogy nemjó zenéje van esetleg valakiknek a számára, de mégis felkapták őt. De az sem feltétlenül őt magát utálja, hanem magát a helyzetet talán inkább, vagy inkább a saját rossz helyzetét esetleg. Hogyha ő nincs ilyen jóban. Ennyire jó helyzetben. De amúgy szal egyszerűen kifejezve mondhatják, hogy pl "Billie Eilisht utálom". De lehet egyébként , hogy nem is konkrétan őrá érti, csak ezt így leegyszerűsítve mondta ki. És leeht, hogy nem is feltétlenül gondolja, hogy te azt gondolod mögé, hogy ő a csajszit magát utálja, és nempedig a zenére gondolsz; tehát nem fogalmazott elég konkrétan.

2020. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Köszi, értem
2020. ápr. 3. 09:09
 28/34 anonim ***** válasza:
96%

Alapvetően szeretem a darkosabb stílust. Nem utálom Billie Eilisht amúgy, de nem is nagyon foglalkozom vele. A bad guy című száma tetszett, azt szerettem, de nálam itt ki is fújt. Ennek ellenére nem ítélek el senkit, amiért őt hallgatja non stop, legyen akárhány éves. Szerintem, ha jól esik valakinek őt hallgatnia, mert megnyugtatja, feltölti, vagy mit tudom én, akkor ne foglalkozzon másokkal. Sose értettem, hogy egyes emberek miért kezdenek az ízlésrősről vitatkozni, miért indítanak vitát az ízlésről és miért szálnak bele olyan vitába ami az ízlésről szól. Nem pomt erre a kérdésre gondolok, hanem úgy általában. Nem vagyok egy nagyon fontos, tipikusan mindig elfoglalt ember, akit sose lehet elérni annyi dolga van, de annyi fontos dolog van az életemben, egyszerűen nincs kapacitásom a "divat depressziósokra" (mert mostanában mindenre szeretjük ráhúzni) meg a "megmondom mi a jó zene" megmondóemberekre.

Ha valakit nem szeretsz, nem követed, mert akkor semennyi figyelmet nem kap. Ha neg képtelen vagy ignorálni, vagy mindig felhúzod magad ha meghallod a mevét ott bajok vannak.

Azzal meg semmi baj sincs, ha valaki csak simán nem szereti, de sose fogom megérteni, miért kell ennyire hamgoztatni, hogy nem szeretem a töltöttkáposztát.

2020. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem tehetséges, és a stílusa sem egyedi.
2020. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tök uncsi a csaj. Azt hittem, hogy ez a depis "iwannakillmyself" korszak már rég lejárt a fiatalok körében, de úgy látszik tévedtem. És komolyan erre mondják, hogy eredeti? Vicc :D
2020. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!