Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövérek miért fogják rá...

A kövérek miért fogják rá minden vékony lányra, hogy anorexiás?

Figyelt kérdés

Főleg, ha még 14 év körüli, tehát tini. Milyen legyen. Nem a kórosan vékonyakról van szó! Hanem a normális súlyuakról, nehéz elhinni, hogy nem éhezteti, meg hánytatja magát, mikor ő 30 évvel idősebb, van rajta 50 kiló felesleg és irigy. Őt sem gúnyolja dagt disznónak senki, de neki joga van anorexiásozni...


Az ilyeneknek van gond a fejében...


2020. ápr. 19. 15:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ja, úgy gondoltam, hogy ezek a kövér emberek, minden vékony lányt.... Nem, hogy minden kövér ember ilyen lenne. Nem ezt akartam. De csak ilyenektől hallottam, 40,50,vagy még több felesleggel, mind amyuka korú. Főleg, hogy neki is gyereke van, aki mi adj isten, ő is duci, képes fiatal lányokat bántani. Ez az illető nagyon messzire ment, szüleimet behülyítette, szólt az orvosnak stb. Mindenkinek leadta, hogy én ez vagyok. 165 cm 51 kg tényleg anorexia? Meg nem éheztetem, méregetem magam, se nem látom magam kövérnek... Ja meg kiadta anyámnak jótanácsként, hogy mérje a súlyomat mindennap, vagy vigyen be a kórházba...

Pedig pont az alakom volt az, ami úgymond hibátlan volt rajtam, nem a többi... Szerintem ezzel nagyobb károkat csinál.


Ugye az anyja b....dös pitsájába sem küldhetem el az ilyen szarokat, mert utána fut anyámhiz, mit mondtam egy " diplomás felnőttnek", viselkedjen is úgy. Ha meg a lányával elégedtlen baszogassa azt, ne hozzám méregesse, meg tegyen tönkre!

2020. ápr. 19. 18:05
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
10es visszavonom és igazat adok neked.
2020. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ja és úgy kezdődött, hogy ilyeneket kérdezgetett tőlem, hogy fogyókúrázom-e stb. Fejébe vette, hogy én éheztetem magam...


Azt a szüleimnek mondta először, hogy anorexiás vagyok! Nem küldték el, á nem, mert apámnak is dupla a súlya, mint kellenek! Mikor közöltem vele, hogy "én nem", "de igen, a beteg nem veszi éyzre magám", rengetegszer telefonálgatott is!


Ezt nem is értem, hogy valaki belebetegszik a másiknak a súlyába, egy fiataléba... Mitől legyek kövér?? Vagy az a jó? Meg a tesiórákat ne szüntessük be? Nem őket szidom, bocsika.


Komolyan nem fogom fel, hogy valaki beleőrül ennyire hogy én hány kg vagyok... Tulajdona vagyok, vagy mit akar elérni? Nagyon rám kattant és mindig a lányával példálózik, meg telefonálgatptt, meg ugyanabba a suliba küldte, meg cseszegetett a hülye kérdéseivel este 11-kor is....


Ebből látszik, hogy egyáltalán nem jószándék vezérli. De ilyen szinte mi köze van egyáltalán hozzá ennek? Eskü, h nem kamuzom. Segítsetek!!!!!!

2020. ápr. 19. 20:57
 14/16 A kérdező kommentje:

Ja és most állandóan hozzák a kaját, be az ágyba is folyamatosan.... Meg, hogy tuti bolond vagyok, meg nézem azt a sok szart a tévében, megbolondított...


Na majd 18 évesen legalább nem lesz ez, akkor nem lesz beleszólása senkinek, én döntök!


Meg elvégre az én testem, akkor mit pofázik bele bárki is? Kórház az.l, oda menjen ő...

2020. ápr. 19. 21:04
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Uram isten milyen beteg emberek vannak.

Együtt érzek veled kérdező.

2020. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem is jött már, hogy anorexiás vagyok, amikor kicsit alább mentem az átlag súlynak.


De kívülállóként ők annyit látnaj, hogy vékony vagy aztán, ha eszel is vékony vagy. Illetve ők kívül állóként jobban látják a tested, mint te magadat.

2020. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!