Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a valódi oka, hogy valaki...

Mi a valódi oka, hogy valaki teljesen elakarja zárni a másikat, és nem tekinti alapvető jognak, hogy a társa, ő rajta kívül szóba álljon családtagjaival, munkatársakkal, barátaival?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatba kerültem,ahol az egyik fél saját magának megengedi,hogy beszéljen másokkal,míg engem úgy kezel,mint akire állandóan féltékeny,ha szóba állok ismerősökkel is.Feltételezi is,hogy állandóan megcsalják,pedig szerintem a valóság teljesen más.Ha a házból kilépek,akkor féltékeny már.Irracionális helyzet szerintem.Levakarhatatlan a természete,mindenhová jön utánnam.Már többször próbáltam eljönni tőle.

2020. máj. 6. 07:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Az ő családja ráadásul támogatja ezt a viselkedést.Az apja is hasonlóan féltékeny az anyjával.Bár az anya szerint az ő fia nem féltékeny.A családja sürgette a "közös kasszát is".


Szerintem ez a rátelepedés,akkor se normális."


Férfi vagyok,nekem ugyanez a minta van szüleim(vagyis apám)részéről.És tudom,hogy gáz,mert magamnak is problémákat okozok ezzel.Nagyon nehéz változtatnom,de teljes erőmmel azon vagyok,valamennyire már sikerült legyőznöm a féltékenységet,kisajátítást.

2020. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!