Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyi a besavanyodott,...

Tényleg ennyi a besavanyodott, ingerszegény életű ember, akik nem bánnák, ha örökké tartanának a mostani korlátozások?

Figyelt kérdés

Itt is és Facebookon is gyakran olvasom ilyenek kérdéseit-kommentjeit. Hogy például nem bánná, ha nem lennének többé koncertek és fesztiválok, mert oda úgyis mindenki csak részegedni jár. Keresni kell más hobbit, és kész. Edzőtermeket sem kell kinyitni, majd otthon edz mindenki. Mozik sem kellenek, filmet nézni ugyanúgy lehet otthon. Színházak közvetíthetnek tévében és online. Kocsma sem kell, szeszesitalt megveheti mindenki a boltban magának. Éttermek meg majd házhozszállítanak.

Valami nagyon hibádzik a társadalmunkban, ha ennyien így látják a dolgokat. Nektek mi a véleményetek az ilyenekről?


2020. máj. 6. 09:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
79%
*kellene
2020. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
A csavargás hiányzik, a nyüzsgés, tömeg nem.
2020. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
20: És muszáj a kirándulásra elmenni? Amúgy meg korodból kifolyólag feltételezem, hogy hamarosan végzel. Akkor meg már nem sokáig kell ilyeneken tépelődnöd, hogy mit szólnak hozzád az osztálytársak.
2020. máj. 6. 16:58
 24/41 anonim ***** válasza:
68%

Nem muszáj, de csesztetnek meg ferde szemmel néznek rád, ha nem mész, pedig még egyházi iskolába is járok...


12.-es vagyok.


Amúgy meg nagyon remélem, hogy sikerül valami olyasmi munkahelyet kifognom, ahol nincsenek ilyen céges rendezvények meg hasonlók, mert hanem kezdődik minden elölről. 11.-ben volt ilyen pályaválasztásos programunk, amin munkahelyekre lehetett bemenni (ügyvéd, infós, pszichológus, stb) hogy lássuk, hogy mégis mit csinálnak azok akik ott dolgoznak. Az infósok meg úgy (is) próbálták az okosabbakat odacsábítani, hogy mesélték, hogy minden évben egy hetet valami tóparti házikóban töltenek úgy együtt. Na oda biztos nem fogok menni. :D

2020. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
24: Egyházi iskola? Akkor biztos nem kell olyan megaláztatásokat átélned, mint nekem szakmunkásban. Pedig nekem nem is volt osztálykirándulás.
2020. máj. 6. 17:51
 26/41 anonim ***** válasza:
80%
"Egyházi iskola? Akkor biztos nem kell olyan megaláztatásokat átélned, mint nekem szakmunkásban." - Látszik, hogy nem ismered az egyházi sulikat. Én ugyan nem, de tesóm járt ilyenbe, ha lesz gyerekem, semmi esetre sem fogom egyházi iskolába küldeni. :-D
2020. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
26: Miért? Ott is megalázzák egymást a diákok?
2020. máj. 7. 11:35
 28/41 anonim ***** válasza:
58%
Meg is verik, és ha valakinek a pártfogásában van az agresszor, ki sem rúgják. Tesóm egy ilyen miatt ment át egy sima gimibe egy év után.
2020. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
28: Mit jelent az, hogy a pártfogásában van?
2020. máj. 7. 11:47
 30/41 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk valamelyik ott dolgozó pap, szerzetes, apáca rokona.
2020. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!