Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember miért néz rossz...

Néhány ember miért néz rossz szemmel a szép nőkre? Miért haragszik rájuk?

Figyelt kérdés
Ha én meglátok egy szép nőt az utcán,nem tudom megmondani róla hogy rendes,vagy bunkó,hogy gonosz,érzéketlen vagy jószívű,azért viszont mindenképpen tiszteletet érdemel,hogy figyel magára,nem hagyja el magát,nyilván nem kevés munka egy nőnek sem jó formában tartania magát és mindig jól nézni ki.Én tisztelem a szép nőket,már csak azért is megérdemlik a tiszteletet mert jól tudnak kinézni.Le a kalappal előttük.
2020. máj. 6. 17:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elhíztam plusz elöl letört néhány fogam.
2020. máj. 6. 20:32
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Akkor te is lehetsz jóképű, csak feleannyit egyél, és a fele kaja árát tedd el fogorvosra. Sajnálom hogy letört a fogad, mitől tört le?
2020. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 gyenge volt rajta a zománc.Nekem nagyon könnyen tönkremennek a fogaim.
2020. máj. 6. 21:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben benne van az is, hogy már gyerekkortól kezdve az a tapasztalat, hogy a szép emberek (különösen a szép nők) rendszeresen folyamatos pozitív diszkriminációban részesülnek.

Később felnőttkorban ez továbbra is folytatódik. Ki ne hallott volna már olyanról, hogy a szép lányt, aki nem tud semmit, a férfi tanár átengedi a vizsgán?

Több olyan férfi főnökről tudok, aki egyértelműen kivételezett a szebb női beosztottjaival, akár elő is léptette őket. Különösen, ha azok még rendszeresen flörtöltek és kokettáltak is vele.

Miközben a kevésbé szépek meg csendben güriztek alacsonyabb pozícióban, alacsonyabb fizetésért.

Sajnos én azt látom, hogy az emberek többsége ebből a szempontból baromi felszínes.

Alapvetően miért kellene pl. férfiaknak úgy viselkedniük, hogy egy vegyes társaságban kizárólag a szép nőkkel kedvesek, míg a kevésbé szépeket levegőnek nézik? Értem, hogy a szép nőkre buknak, de nem jár ki az emberi bánásmód azoknak a nőknek, akikre nem gerjednek?

Egy munkahelyen miért nem a hozzáértés, és az elvégzett munka minősége számít elsősorban a külső helyett?

Kérdező, lehet, hogy ez is egy ok, ami miatt egyesek előítéletesek a szép nőkkel szemben.

Az, hogy nem kevés munka, hogy valaki szép maradjon - háááát, én ismerek olyat, aki tömheti magába a süteményt és a hamburgert, mégis vékony marad. Szóval,olyan is van, hogy nincs mögötte munka :)

2020. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!