Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora összegeket költesz a...

Mekkora összegeket költesz a hobbidra?

Figyelt kérdés

Ha szükséged van olyasvalamire, ami tehát nem fontos, viszont boldoggá tesz, akkor mennyit szánsz rá?

Mi alapján döntöd el, hogy megengedheted-e magadnak vagy sem?

Nagyjából 550 ezer forint megtakarításom van, de annyira sajnálom a pénzt mindenre, hogy 50 ezret már nem vagyok hajlandó kiadni semmiért, inkább nézegetem, hogy de jó is volna. Max 20 ezerig vagyok úgy, hogy na ez még belefér.



2020. máj. 20. 16:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
77%
Nálam az a gond, hogy sok, nagyon eltérő hobbim van, és majdnem mindegyikre költeni kell rendszeresen. És egyelőre a szüleim támogatnak anyagilag, de a tőlük kapott zsebpénzt vagy amit munkával kerestem, annak elég nagy részét költöm a hobbikra. És vannak azok a különórák, amiket ők szeretnének állni mindenképpen, azokat nem is hagyják, hogy kifizessem, meg van olyan hobbim is, amit anyukámmal közösen űzök, ezért például az azzal járó költségeket is kifizeti helyettem, mert magának is ugyanúgy megveszi. Nagyon szerencsés vagyok, hogy ennyire támogatnak, de természetesen az a cél, hogy minél előbb minél nagyobb részt át tudjak vállalni ezekből a költségekből.. :)
2020. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!