Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy megszoktam...

Normális hogy megszoktam fagyni amikor látok egy csinos lányt alja munkát végezni?

Figyelt kérdés

Ma voltam vásárolni a TESCO-ban, mentem volna pisilni, de láttam, hogy takarítás zajlik szóval óvatosan beléptem és egy gyönyörű igéző fiatal szempár tekintett rám (maszkban volt) és olvadó hanggal közölte, hogy "Bocsi takarítás zajlik, tudod használni a mozgássérült WC-t". Egyszerűen lefagytam, egyrészt milyen gyönyörű meghitt pillanat volt, másrészt ledöbbentem, hogy egy ilyen fiatal szép lány miért végez ilyen munkát. De az Aldiban is gyönyörű pénztáros/árufeltöltő lányokat szoktam látni, mintha csak Valhallába repültem volna az égi nimfák társaságában és ilyen barátnő lenne az álmom (szerény és egyszerű). De nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket, mert túl szép hogy igaz legyen.

(ui.: kedves wc-s lány ha magadra ismersz irj 🙂)



2020. máj. 30. 21:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%

#20: Igen, előnye van, olyan helyen, ahol minimális értelmi szintre van szükség a munka átlagos, vagy afeletti szintű elvégzéséhez. Fától az erdőt... Aki olyan helyekre pályázik, ahol nagyobb előny a külső, mint a tudás, az ne csodálkozzon.


#18

2020. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Dehogy olyan helyekre pályázom, vagy irodába már divat az olyanokat felvenni, aki egy Word dokumentumot sem tud megnyitni, de legalább "szép"? :D
2020. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt mondom, egy titkárnőnek, akinek annyi a dolga, hogy Word dokumentumokat nyitogasson meg, oda felveszik akár a szép, de buta libát is, mert hát majd megtanítják arra a minimális IT ismeretre, ami szükséges hozzá. Ha ennek a buta libának már mondjuk árajánlatokat kell összeállítani akkor nem lesz elég, hogy jól néz ki...
2020. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%

Ez diszkrimináció.

Nem ez ellen küzdtek a nők?

Vagy a másik oldalt lehet diszkriminálni?

2020. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
20%
Mikor szállodában dolgoztam szobalányként, szép nő létemre, volt nem egy szép, fital, felsőfokú végzettségű kolléganőm, aki szintén takarított. Más munka épp nem akadt, protekció nem volt, az albérletet meg fizetniük kellett. Mert a férfiak, akiknek arra lenne pénzük, nem a rendes, természetesen szép nőket fogják kimenteni a mocsokból és eltartani meg Balin nyaraltatni, hanem a kacsaszájú, műmellű 20 évesen botoxos, hűtlen, hálátlan, astoba ri.ancokat. Aztán majd hápognak, hogy ki lettek használva. Úgy kell nekik.
2020. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%

"Mert a férfiak, akiknek arra lenne pénzük, nem a rendes, természetesen szép nőket fogják kimenteni a mocsokból"


Lásd #24, ezek szerint lenne igénye az értelmeseknek is hogy eltartsák őket? Az egész feminizmus, metoo meg minden mehet a kukába?

2020. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
46%
Ezt a fajta feminizmust így ahogy van, nyugodtan a kukába lehet dobni. Elcseszett az ehész.
2020. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
*egész
2020. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
34%
#26: A 19-es vagyok, én is forgattam a szememet, amikor a 25-öst olvastam... Nem, a valóban értelmes lányoknak nincs erre igényük. És nem feltétlenül a diplomától lesz valaki értelmes (amint látod), ahogyan nem feltétlenül buta liba az, akinek műmelle van.
2020. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
34%

#29: Igen, pont ezért írtam. Annyira magas labdát dobott fel #25, hogy nem bírtam nem lecsapni:)

Szerintem szó sem volt róla, hogy a diploma határozná meg az embert, bár azt kár tagadni, hogy egyfajta szűrőként elég jó hatékonysággal működik (akiknek van, azok között nagyobb százalékkal fordul elő értelmes, normális értékrenddel rendelkező ember, mint akiknek nincs, de ettől függetlenül nem kizáró tényező egyik irányban sem)


#16,18,21,23,26

2020. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!