Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy megszoktam...

Normális hogy megszoktam fagyni amikor látok egy csinos lányt alja munkát végezni?

Figyelt kérdés

Ma voltam vásárolni a TESCO-ban, mentem volna pisilni, de láttam, hogy takarítás zajlik szóval óvatosan beléptem és egy gyönyörű igéző fiatal szempár tekintett rám (maszkban volt) és olvadó hanggal közölte, hogy "Bocsi takarítás zajlik, tudod használni a mozgássérült WC-t". Egyszerűen lefagytam, egyrészt milyen gyönyörű meghitt pillanat volt, másrészt ledöbbentem, hogy egy ilyen fiatal szép lány miért végez ilyen munkát. De az Aldiban is gyönyörű pénztáros/árufeltöltő lányokat szoktam látni, mintha csak Valhallába repültem volna az égi nimfák társaságában és ilyen barátnő lenne az álmom (szerény és egyszerű). De nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket, mert túl szép hogy igaz legyen.

(ui.: kedves wc-s lány ha magadra ismersz irj 🙂)



2020. máj. 30. 21:21
1 2 3
 11/30 Metionin ***** válasza:
97%
Attól, hogy valaki szép, még nem biztos hogy jó tanuló volt vagy nem akadályozta egyéb ok abban, hogy továbbtanuljon. Vagy egyszerűen neki megfelel ez a munka. K**rvának menni hogy eltartsa magát meg nincs mindenkinek gusztusa.
2020. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert bezártak az egyetemek attól még van távoktatás.
2020. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%
A szépség önmagában sajnos semmit nem ér. Mondom ezt szép nőként. Akinek nem mozog jó körökben, nincsenek hasznos kapcsolatai, diplomája, annak sokszor az alja munka marad. Vagy ha nem egy tenyeres, talpas pörgő marcsa, akkor a mai lehetetlen elvárások mellett sehol nem tűrik meg hosszabb ideig.
2020. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%

Azert vicces, hogy mennyire feluletes vagy duplan is:

1. Eloszor is lazan lealjamunkazod a takaritast.

2. Azt hiszed, hogy a szepseg onmagaban barmire is feljogosit, mintha barminek is “jarnia” kene erte.

2020. máj. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
9%

Azért na, a takarítás mégsem egy hűdenagy presztízsű meló... Ne legyünk képmutatóak, valljuk be, meglepő helyen dolgozik a lány.

Az Aldin ne lepődj meg, az Aldi és a Lidl valóban jó munkahely, oda nehéz is bekerülni.


Egyébként én is újra és újra meglepődöm, amikor a helyi kínai boltban látom az árufeltöltő csajt. Jól néz ki, szerintem nem is agyilag zokni...

Diákmunkás pályafutásom során mindvégig azt tapasztaltam, hpgy az ember lányát biztosan felveszik irodistának, főleg ha szép.


Meglepő, na.

2020. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%

Talán mert a vezetők többségé nem pofára veszi fel a fiatal csajokat mindenféle munkára, hanem a releváns kompetenciák alapján.

Nagyon ki lehetsz éhezve, ha egy maszkos takarítónőre így ráugranál

2020. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
26%

#16

Pont az ellenkezőjét tapasztaltam.

Fiú vagyok, a diákszövetkezetek csak a fizikai munkás jelentkezéseimre reagáltak egyáltalán, irodába -többnyire- csak lányokat vesznek fel, a "kompetenciák" meg baromira nem számítanak.

Nekem vannak bőven, de butuska kis HP sokkal előbb bekerül...

2020. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%

#17:


Akkor biztos velem van a baj, hogy nem pofára veszek fel diákokat...

Ugyanolyan interjút tartok gyakornoknak, mint rendes munkavállalónak. Vettem már fel fiút lány helyett és duci csajt, tiptop is nőcske helyett...


#16

2020. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
69%

Én Burger Kingben dolgozom, és egyáltalán nem tartom magamat szépnek, de kérdezték már megelpődve, hogy miért dolgozok ott. Vagy megkérdezték, hogy "diákmunka, ugye?", és mikor mondtam, hogy nem, kidülledt a szemük. Nem járok egyetemre, és nem is fogok, de más tanfolyamokra igen, és az is idő meg pénz, és addig is kell dolgozni valahol, mert nem fogok otthon ülni és várni, hogy anyám eltartson... Diákmunkaként kezdtem 4,5 éve, aztán ittmaradtam állandósként, mert valami munkahely kellett, ez meg már megvolt, meg szerettem is, jó volt a társaság, a többiek is, meg a főnökök is. Aztán ahhoz is idő kellett, hogy egyáltalán kitaláljam, hogy mi akarok lenni. Aztán ez meglett, beiratkoztam a tanfolyamra, de az lesz még pár év, mire végzek vele. Most akkor éveken keresztül otthon kéne ülnöm, amíg ki nem találom, hogy mit kezdjek az életemmel, és amíg meg nem szerzem róla a papírt, vagy mi?


21/L

2020. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
7%

#18

Nem látjuk a fától az erdőt! Ha most külön mindenki életútjánál, szokásainál, döntéseinél leragadunk, éppen csak a tendenciát nem vesszük észre!


Egy csinos, vagy éppen nem annyira csinos csajnak is előnye van mindenhol. Egyiknek nagyobb, másiknak kisebb, de előnye van.

Ennyi!

2020. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!