Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egyesek nem...

Miért van az hogy egyesek nem értik ezen az oldalon az értékelés funkciót?

Figyelt kérdés
Srácok, hasznos, semleges, nem hasznos. Ha nem tetszik a válaszom, azért nem oké negatívan értékelni, mert ellenkezik a véleményünk. A kérdésre adott válasz még akkor is hasznos, ha esetleg más máshogy gondolja, ez egy ilyen oldal, meg lehet beszélni bármit, különböző nézőpontok és értékrendek találkoznak. Nem lehetne a "nem hasznos"-t jelölőknek esetleg szintén adni választ, hogy mégis miért gondolják azt amit?
2020. jún. 7. 16:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

A baj ott van, hogy értékelésnél kiírja, hogy "szerinted a válasz hasznos/semleges/nem hasznos".

Tehát szerinted: nem tényszerűen van kezelve.

2020. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Ez szerintem is durva. Sok helyen véleményt kérdeznek. Ha az enyém eltér a többségtöl megy a lepont.


De nem egyoldalu véleményre volt gondolom a kérdezö se kivàncsi, hanem érvek ellenervek, ki hogyan làtja stb-re.


Egy statisztikàt sem lehetne abbol csinàlni, ill következtetéseket sem lehetne semmiröl levonni, ha nincs viszonyitàsi alap.


Es szerintem gyakorta megegesik hogy inkabb nem is vàlaszol az ellentàbor.

2020. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%

Kedvemcem, az olyan jellegu kerdes, hogy pl, lanyok, nektek hany cm magas a ferjetek.

Na, hat ha te le mered irni hogy 180 feletti, nem nulla, hanem minusz lesz 😆

Ott aztan vegkepp semmi valaszelteres nincs, szintiszta irigyseg.

2020. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként az egész értékelős rendszer hülyeség, amit ki kéne venni...
2020. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondtam, hanem azt hogy ha én azt mondom egy kérdésre, pl "tanuljak e spanyolul?" hogy " igen miért ne, tök jó nyelv és ha érdekel vágj bele" akkor ezen mi lenne nem hasznos? Válaszoltam a kérdésre, ahogy mások is teszik, és a kérdező meg von egy arany középutat vagy amit akar ezek alapján. Egy ilyen esetben mitől találja bárki nem hasznosnak a választ? Azért mert neki nem tetszik a spanyol nyelv/nehezen tanul nyelveket, vagy nem tudom milyen agyatlan indokkal rányom a piros x-re?
2020. jún. 7. 16:32
 6/27 A kérdező kommentje:
Az előző az első válaszolónak szólt, köszönöm mindenkinek! :)
2020. jún. 7. 16:33
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

"Egy ilyen esetben mitől találja bárki nem hasznosnak a választ? "

Leginkább mert hülye, irigy, sötét, unatkozik. Vagy még csomó más idióta indok.

2020. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezért nem számít itt, hogy ki hány százalékkal ad hasznos választ. Jó ha nagy troll vagy persze, hogy elég alacsony lesz de még a legjobb válaszok is sokszor csak 60%-ot kapnak csak mert más trollkodik vagy irigy vagy nem ért vele egyet. Én azt nem értem a legjobban amikor valamiről valaki véleményt ír ki és megosztja a válaszadókat és mindenki 50%-on van mert lepontozza egymást a két oldal :D
2020. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ez vajon vicces- igen ezt én is sejtem :) Tudom, hogy nem lehet tenni ellenük, de engem azért bosszant. Jószándékkal próbálok segíteni, valamit hozzáadni, de kezd elmenni a kedvem a komolyabb kérdésektől már a gusztustalan privát üzenetek miatt, nem tudom ti hogy vagytok vele, de már kaptam ilyeneket is :/
2020. jún. 7. 16:44
 10/27 A kérdező kommentje:
8-as, igen xD próbálják visszajavítani a normálisakat. Azért örülök, hogy nem csak engem zavar ez :)
2020. jún. 7. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!