Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egyesek nem...

Miért van az hogy egyesek nem értik ezen az oldalon az értékelés funkciót?

Figyelt kérdés
Srácok, hasznos, semleges, nem hasznos. Ha nem tetszik a válaszom, azért nem oké negatívan értékelni, mert ellenkezik a véleményünk. A kérdésre adott válasz még akkor is hasznos, ha esetleg más máshogy gondolja, ez egy ilyen oldal, meg lehet beszélni bármit, különböző nézőpontok és értékrendek találkoznak. Nem lehetne a "nem hasznos"-t jelölőknek esetleg szintén adni választ, hogy mégis miért gondolják azt amit?
2020. jún. 7. 16:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Tök felesleges a pontozást nézni, mert mindig voltak és lesznek akik "izomból" pontoznak.


Tipikusan ilyen téma a fizetés. Ha leírom hogy nem minimálbérért gürcölök irodai pozícióban akkor rögtön megy a lepontozás.


Ha leírom, hogy nem utálom a munkahelyem, ne adj isten még dolgozni is szeretek akkor szintén "hát az nem lehet" alapon megy a lepontozás.


Vagy ha leírom, hogy céges autóval járok, akkor egyik oldalról megy az anyázás, mert hát de jó már annak akinek a "segge alá tolják". De volt olyan válaszoló is, aki rögtön úgy adta a következő választ, hogy "Szerencsére én nem céges autóval járok, mert telik sajátra".


De még olyan is volt, aki konkrétan kiírta, hogy mindig lepontoz mert már attól idegbajt kap ha meglátja, hogy válaszoltam valamire... :D

2020. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

11-es :D Jah hát gáz ez sajnos :/

De itt is voltak akik az előző válaszokat lepontozták, ezt sem értem miért. Aki ezt tette, lenne oly kedves megírni mi nem volt tetszése szerint? Tényleg érdekel, és nem csak egy ellenük szóló támadásnak szántam amiket eddig írtam!

2020. jún. 7. 16:56
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Hàt ez pont nem "tetszik-nem tetszik opcio"de arra hasznàljàk
2020. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Vannak olyan kérdések, amikre van objektív válasz, de vannak olyanok is, amikre nincs.

Mi a kedvenc állatod? Erre is lepontozzák a válaszokat, pedig ez mindenkinek egyéni. Jó, ha valaki beírja, hogy az anyósa vagy a férje, az marhaság persze egy ilyen kérdésre is. :-)

2020. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem lenne rossz néha, ha a kérdező kommentjeit illetve a kérdést is lehetne pontozni. :-D
2020. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
15-ös ez valóban jó lenne :)
2020. jún. 7. 17:30
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
Én már a madaras témakörben nem szívesen válaszolok, néha inkább már privátban írok a kérdezőnek, ha egy problémájában tudok segíteni. Van ott egy agresszív okostojás, aki több dolgot is rosszul tud, nekem bő 20 év tapasztalatom van, semmi kedvem vitatkozni vele, de rendszerint megjelenik.
2020. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
45%
15 az az öszinteség rovasara is mehetne. A kérdezöt szankcionalni a gondolatai miatt.
2020. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
18-as, a munkaügyi rovatban van egy trollunk, akit már viszonylag könnyen fel lehet ismerni. Nem tudom, hány kitalált munkahelye volt már, amióta regisztrált az oldalra. :-D
2020. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%

De ha mondjuk vki itt sir hogy eletkeptelen vagy meg akar halni vagy barmi szerencsetlen gondja van es mennének a lepontok ra.

Nem lenne ertelme kerdeznie sem.

2020. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!