Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egyesek nem...

Miért van az hogy egyesek nem értik ezen az oldalon az értékelés funkciót?

Figyelt kérdés
Srácok, hasznos, semleges, nem hasznos. Ha nem tetszik a válaszom, azért nem oké negatívan értékelni, mert ellenkezik a véleményünk. A kérdésre adott válasz még akkor is hasznos, ha esetleg más máshogy gondolja, ez egy ilyen oldal, meg lehet beszélni bármit, különböző nézőpontok és értékrendek találkoznak. Nem lehetne a "nem hasznos"-t jelölőknek esetleg szintén adni választ, hogy mégis miért gondolják azt amit?
2020. jún. 7. 16:17
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Mondjuk igen, összevissza csak lepontoznák akkor. Bár a kérdése utáni kommentek közti interakciókat jó lenne ha értékelhetnénk, arra lehet írni választ is.

Még egyszer szeretném kérni pl a 36%-os lepontozót, hogy adjon választ arra, hogy mit talált "nem hasznos"-nak. Legalább itt ne bujkáljunk már, névtelenül megy az egész, nyugodtan hozzá lehet szólni. Én senkinek nem adtam negatív értékelést, mindenki válaszát köszönöm szépen! :)

2020. jún. 7. 19:30
 22/27 anonim ***** válasza:
83%
A kérdést nem feltétlenül, de a kérdező válaszait jó volna pontozni, mert azért sokszor ott kiderülnek butaságok vagy éppen felháborító dolgok, amikkel sokszor hiába szállunk vitába.
2020. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

36%-os egy troll vagy? Most néztem meg, majdnem mindenki válaszához nyomott egy x-et... -.-

22-es, igen ezt én is így látom.

2020. jún. 7. 19:45
 24/27 anonim ***** válasza:
83%

#23

Szegény meg van szomorodva, hagyd hogy kiélje az életének a célját.

2020. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24, igazad van, csak na xD
2020. jún. 7. 21:02
 26/27 anonim ***** válasza:
83%
Trollok nagyon ritkán válaszolnak, mert egyrészt ahhoz már lusták, másrészt egyesek közülük félnek tőle. Annak már következménye lehet.
2020. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Hehe, a 36%os most már 35%os lett xD

Köszi a válaszokat! :)

2020. jún. 12. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!