Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » X év utàni osztálytalálkozók....

X év utàni osztálytalálkozók. Mik a tapasztalatok? Kiből mi lett? Olyan életet élnek azok az emberek mint amilyet képzeltetek volna nekik?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondolok pl hogy az osztàly csúnyácska lánya milyen szép lett, esetleg a beképzeltek közül valaki jól lecsúszott

Vagy hasonló meglepő történetek, illetve olyanok amiket nem is gondoltatok volna a másikról

Osszátok meg a saját történeteiket!


Nálam: lány mindig kiskedvenc suliban, sokra fogja vinni,nagyon okosnak titulálták, pedig nem is tanult jól, kivételeztek vele

Most:két gyerek két apàtól, lecsúszott huszonéves lett se szakmája se egzisztenciája, csak a látszatot igyekszik fenntartani



2020. jún. 8. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek veled szerintem nekünk nem is lesz osztály találkozónk!
2020. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyjából mindenkiből az lett, amit vártam a gyerekkori énjük alapján. A fennhordott orrú, eminens széplány gazdag és még fennhordottabb orrú ügyvédnő lett, az elszánt matekzseniből elszánt elméleti fizikus kutató csepreredett, a rafinált, mindenkit átverő, minden dolgozatot kipuskázó, pofátlanul csaló, ügyeskedő gyerekből millimomos üzletember vált, a buzis kinézetű, stréber, első padban ülő, mindenki által utált fiúból diplomata, aki naponta osztja meg facebookon, épp melyik óceán partján üdül és milyen kocsikkal jár, hadd utálják az irigyei még jobban, a lusta, de vicces zenészből lusta, de vicces apuka lett, tessék-lássék munkahellyel, de azóta is zenél, a zárkózott, megközelíthetetlen, elvont, fiús lányból, aki egész nap csak rajzolgatott, leszbikus festőnő. Voltak, akik megleptek: az egyik jelentéketelen külsejű, észrevehetetlen lányból kifejezetten szép, okos nő kerekedett, és volt még pár érdekes metamorfózis, de nálunk nagyon jól látszottak a tendenciák, amiket beigazolt az idő.
2020. júl. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
És belőled mi lett, kedves 12-es? Komolyan kérdezem, mert szerintem sokkal komolyabb emberismerettel rendelkeztél, mint amire korod predesztinált.
2020. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

hipernagy meglepetések nem lettek, inkább olyanok, hogy szende szűzből szolis ribi, elvont kiscsajból magamutogatós instagramsztár, nagyszájú lányból elnyomott, terrorizált feleség. lett egy-két leszbikus akikről nem gondoltam volna, illetve egyvalaki elhelyezkedett egy nem túl szalonképes iparban.

talán ezek, a többi életút is itt-ott meglepő, de talán ezek amiket ki lehetne emelni.

2020. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#13 (Miquel):


Belőlem? Hát... Egy lúzer, idealista, fantaszta polihisztor lettem, aki mindenkinek minden technikai és lelki problémáját rekordidő alatt ingyen megoldja. Közben hallgatom az olyan sajnálkozó megjegyzéseket, hogy milliomos lehetnék a tudásommal, ha ez megvolt, elmegyek a legközelebbi boltba, ahol akciós a 2.8% -os UHT tej. :)


#12 voltam.

2020. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tök szuper volt, hogy senki nem kozmetikázta a valóságot, nem akart jobbnak tűnni a másiknál, hanem egyvalaki elindította az őszinteségi hullámot, elmondta, hogyan bukdácsolt a karrierjével, és nem alakultak jól a párkapcsolatai közben, majd mindenki követte és elmondta a nyomorát :D. Eközben jó kis hangulat kerekedett, nosztalgiával, mindennel :). Nekem pozitív csalódás volt. Amúgy nagyjából az lett mindenkivel, amire számítottam, de azt hittem, többet fogunk “füllenteni”, kiszínezni a dolgokat, hogy jobbnak tűnjünk, mint amik vagyunk. De nem ez lett.
2020. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is papírforma. Bár mi jó kis osztály voltunk, nem voltak utálkozások, kivételezések, kedveltük egymást, a többség szívesen jön a találkozókra. Lassan közeledik a 20.


Ami érdekes, hogy a kevés fiúból 3 rendőr is lett.

Aztán az a csaj állapodott meg legelőször (23 évesen), és szült gyereket, ment férjhez, aki nagykanállal ette az életet középiskolában. Aki már akkor is anyatípus volt, a mai napig nincs gyereke.

Jelenleg az osztály felének nincs még gyereke. De talán még párkapcsolata se igen. Aki családos, a háromnegyedének csak 1 gyereke van.


De ezek mind statisztikai adatok, mi a mai napig kedveljük egymást, szívesen beszélgetünk, nincs kiközösítés.

2021. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!