Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Polla miért teszi ki a fenekét...

Polla miért teszi ki a fenekét folyamatosan az Instagramra?

Figyelt kérdés

Persze értem, szép eredményt ért el, gratulálok neki, de amit ő csinál az szerintem már sok és röhejes is, mikor kitesz egy képet a fenekéről és egy idézetet tesz oda. A kommentek fele arról szól, hogy betennék neki (fiúktól), a másik fele pedig "jaaaaj de szépppp vagy ❤❤❤" (lányoktól). Aki pedig rosszat ír azt fogja és kitörli... :/


Mint ember nincs bajom vele, mert nem ismerem, de azért voltak érdekes megszólalásai és nekem ez a fenék mutogatás se tetszik...



2020. jún. 10. 10:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
13%
Elvagy tevedve kerdezo. Meg mindig semmi kozod masok eletehez, a sajatoddal kene torodnod. Ha ilyen fusztralt es szanalmas vagy tuti lenne min dolgoznod.
2020. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
84%

Mert egy rhibi, azért.

A "szép eredmény" meg az én értelmezésemben nem az, hogy maszti alapanyagot ad közre, és emiatt követik azok, akik titkon reménykednek benne, hogy majd megfektethetik. A szép eredmény mondjuk egy tudományos kutatói karrier lenne, vagy valami elismerésre méltó teljesítmény valamilyen szakterületen, ami nem a szexualitáson, és mások átverésén alapul.

2020. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
89%

#11


Ebben nincs igazad, közszereplőnek tarta magát az influencerkedéssel, az meg azzal jár, hogy mások véleményt formálnak róla.

2020. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

akkor segge van mint egy tank,nem is tudom minek teszi ki mindenfele.

biztos büszke,hogy ő ennyit edzett egy ilyen fenékért,de ezt már ronda és úgy nézz ki,mint egy rossz plasztika.

mintha már más is írta volna,de igen már nagyon senkit nem érdekelnek a videói,kezd irrelevánssá válni és max. még ezzel tudja fenntartani a célközönségét. elég szánalmas,véleményem szerint.

2020. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
12%
Szép kis irígység sereg van itt látom. Én is sportolok èvek óta. Ez egy filozófia és egyben életvitel, hobbi. Ahogy minden más. Aki rajzol vagy fest, verset ír az is kiteszi. Huu meg ne pukkadjatok az irígységtől mert ő ad magádra és beleteszi a munkát nem pedig lusta és nem tesz semmit csak beszél és utálja a másikat aki jobban néz ki nála. Kiváncsi lennék rá, hogy ezek a bizonyos válaszolók mit tudnak felmutatni. Sajnos tapasztalat. Nem irígykedni kell hanem jobbat csinálni, ha nem akarsz akkor meg fogadd el de ne kiritzáld mert abba a fizikumba sok munka van és erőfeszítés, önfegyelem. Évek alatt megtanultam milyen ez bár én soha nem irígykedtem. Nem akarok nagypofájúnak tűnni de most engem néznek meg az utcán ha feszesebb inget veszel fel és igen ez egy piszok jó érzés. Pont azért csinálja ő is ti is mert büszke arra amit elért. :)) 20/F
2020. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
82%

#15 senki se akar egy akkor atom nagy segget,mint ami neki van.

bennem semmi irigység sincs.

2020. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
11%

16.

Látszik, hogy nem sportolsz. Ez közel nem arról szól, hogy nagy segge legyen valakinek vagy nagy bicepse, hanem van egy àlma, hogy ő ebben a formában meg akarja változtatni az életét. A sport hihetetlen sok mindent tanít és nem mindenki tudja csinálni sem. Vagy chips zabáló depressziós vagy abban a hitben, hogy téged senki nem szeret vagy elhatározol valamit és teszel érte és sikerrel jársz kemény munka àrán. Az én felfogásom ez, lehet hiperkritika de ez nekem bevállt. Nem értem, hogy minek írkálok még ilyen kérdések alà mert tudom, hogy felesleges és nem értik meg úgysem. Legbelül azért tudják, hogy igaz. De azért nem tudok ellenàllni a kísértésnek :D

2020. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
89%

#17


Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy 2 véglet van? A depsressziós chipszabáló és a sportoló :D Ennyire nem lehetsz buta :D

2020. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
13%
Igazad van nem végletet kellett volna használnom de a példa átjön így is. Csak ha valaki nem akarja érteni nem is fogja. A màsik, hogy átfogó értelemben vettem nem pedig téged cimkéztelek le, te viszont tanulj illemet :) mellesleg ha te nem akarsz nagy segget mit keresel itt ? :)
2020. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
62%
De miért jönne át a példád? Arról van szó, hogy szép-e egy ilyen fenék vagy sem. És nem, ez nem egy szép fenék. Vannak gyönyörűen kidolgozott nőit testek, sőt, heteróként bevallom vannak nagyon szépen kidolgozott férfi testek is, de az, nem egy szép fenék. Persze, megértem, a 16 éveseknek isteni látvány, de egyébként nem az. Ettől függetlenül, ő lehet, hogy büszke rá, szíve joga, de azt te sem gondolhatod komolyan, hogy büszkeségből teszi ki :D UI: Nagy segg és nagy segg között igen nagy különbségek vannak, de úgyse értenéd meg, ahogy te fogalmazol ;)
2020. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!