Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Polla miért teszi ki a fenekét...

Polla miért teszi ki a fenekét folyamatosan az Instagramra?

Figyelt kérdés

Persze értem, szép eredményt ért el, gratulálok neki, de amit ő csinál az szerintem már sok és röhejes is, mikor kitesz egy képet a fenekéről és egy idézetet tesz oda. A kommentek fele arról szól, hogy betennék neki (fiúktól), a másik fele pedig "jaaaaj de szépppp vagy ❤❤❤" (lányoktól). Aki pedig rosszat ír azt fogja és kitörli... :/


Mint ember nincs bajom vele, mert nem ismerem, de azért voltak érdekes megszólalásai és nekem ez a fenék mutogatás se tetszik...



2020. jún. 10. 10:46
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy rejtegesse, járjon feketébe, elnyűtt ruhadarabokban, hanem azt, hogy ne mindegyik képe arról szóljon, hogy ott van a feneke. És jól tudjuk, hogy nem azért, mert motiválni akar bárkit is, hanem hogy növeljek az egoját a dicsérő kommentek.
2020. jún. 14. 21:19
 32/38 anonim ***** válasza:
94%

Itt szó sincs egonövelésről. Az maximum másodlagos a történetben. Polla és a hozzá hasonló influencerek azért raknak ki sok képet amin látszik a fenekük/mellük, mert az lájkot, követőt hoz. Ne akard tudni mennyi pénzt keresnek csak 1 darab poszttal amin egy terméket reklámoznak. Egy Polla kaliberű influencer 1 db szponzorált képpel simán megkeresi egy jobban kereső magyar havi bérét.

Ez kő keményen üzletről szól. Szponzorálja a Gymbeam, persze hogy edzéssel kapcsolatos dolgokat fog kitenni. Ha szponzorálja egy fehérneműmárka akkor meg fehérneműs képeket fog kitenni.

Ha az én testemre lenne ennyi ember kíváncsi, és ennyit kereshetnék vele akkor szó nélkül pakolnám ki a képeket. Természetesen az átlagos férfi testalkatomra a kutya nem lenne kíváncsi, ezért soha nem is fogok ezzel pénzt keresni.

A lényeg, hogy ne keress ezek mögött valami nagyon mély tartalmat. Pénzről szól az egész.

2020. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
12%
Azért amiért te meg nézed...
2020. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezen semmi meglepő nincs!

Nagyon tetszik neki az, hogy körbe van rajongva.

Másrészt ezt látja, hogy ez a normális dolog. Ilyen világban élünk sajnos.

2020. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező és kedves válaszolók, akikre vonatkozik...

Nem szeretném senkinek megmondani, mi legyen a kiindulópontja amihez képest viszonyít, viszont fel szeretném hívni a figyelmet egy tulajdonképpen rossz berögződésnek tekinthető szokás elkerülésére.

Tehát: a közösségi médiában látottak alapján az ember hajlamos azt hinni, hogy az ott maga a világ. Ennek egyszerű a magyarázata. Viszonylag rövid idő alatt számos különböző ember jelenlétét észleljük, kvázi egy ingersokkot okozva ezzel az agyunkban. Egy példának lehetne említeni a kommentek olvasgatását, miközben hirtelen szembesülünk ‘rengeteg’ véleménnyel. Igen, a több száz hozzászólás valóban nem kevés, viszont gondoljunk csak bele! Csak a mi településünkön mennyien is élnek? A megyében? Na és az országban?! Bizony, ezekhez a számokhoz képest már nem is tűnik olyan soknak. Sajnos ez legtöbb esetben nem tudatosul bennünk. Ehelyett teljes generációkat ítélünk el, mindenféle sztereotípiákat gyártva, pedig tudhatnánk: ezek legtöbbször valótlan alapokra lefektetett tények.

(Nehogy félreértés essék: nem védő szándékkal vezettem le ezt a gondolatmenetemet, engem egyszerűen csak kihoz a sodromból a “mert a kis tizenéves pics@ gyerekek” tartalmú sorok olvasása)

Köszönöm szépen annak aki időt szakított az elolvasásra, remélem gondolatébresztőként fog hatni🙏

2020. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
100%
Pardon, elfelejtettem aláírni az irományomat; 16/L
2020. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
42%

Mert ez esik jól neki.

Én személy szerint nem igazán foglalkozom Pollával, de azért néha elém kerül pár kép az Instagramon, és szerintem, hangsúlyozom SZERINTEM nem ezt kellene egy ennyi idős lánynak csinálnia. A sok gyerek, tini ezen nő fel, és emiatt később előjöhet az önbizalomhiány bennük, testképzavar stb...


Bár azt csinál, amit akar, nem az én tisztem őt leszólni vagy kritizálni, de viszont azért szerintem átgondolhatna egy-két dolgot.

2020. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy jól seggbe kurják. Vagy kurták
2022. okt. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!