Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Polla miért teszi ki a fenekét...

Polla miért teszi ki a fenekét folyamatosan az Instagramra?

Figyelt kérdés

Persze értem, szép eredményt ért el, gratulálok neki, de amit ő csinál az szerintem már sok és röhejes is, mikor kitesz egy képet a fenekéről és egy idézetet tesz oda. A kommentek fele arról szól, hogy betennék neki (fiúktól), a másik fele pedig "jaaaaj de szépppp vagy ❤❤❤" (lányoktól). Aki pedig rosszat ír azt fogja és kitörli... :/


Mint ember nincs bajom vele, mert nem ismerem, de azért voltak érdekes megszólalásai és nekem ez a fenék mutogatás se tetszik...



2020. jún. 10. 10:46
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
26%
Szerinted. A szépség szubjektív dolog ahogy az igazsàg is. Mindenkinek igaza van meg szép különböző szempontból. Mindenki ítélkezik de magába nem néz. Szerintem meg szép az a popsi, más meg mást gondol róla én éppen a kritizáló és irígylő kijelentések végett írtam egy választ nem arra hogy szép e vagy sem csak oda kellene figyelni. Ha nem lennél egy kötekedő te is ki tudnál belőle hasznos dolgokat szedni. Én ezt befejeztem mert semmi èrtelme veled fosni a szót mert nyílvánvaló a történet.
2020. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
38%
Bizony, nyilvánvaló, te vagy az, aki megpróbálja itt mindenki válaszát kiforgatni úgy, hogy neki legyen igaza :D De attól még nem lesz. Nem baj, majd egyszer felnősz te is és odaférsz az asztalhoz.
2020. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem válaszolsz a kérdésemre ? Mit keresel itt akkor ha “senki” beleértve téged nem akar ilyet ahogy te fogalmaztál. Azért oltogatsz mert gyenge az álláspontod. 1 te álltál belém és tovább fokoztad, 2 nem akarod érteni direkt, hogy mit írok, 3 tudod, hogy igazam van és az utolsó, hogy oltogatni próbálsz mert nincs más eszközöd. Azért ezen el kellene gondolkodnod.
2020. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
39%
Ne veszekedjetek mindenkinek más a szép fenék(mondjuk nekem tetszik Polláé) és azért mutogatja mert sokat edz rá és ezért büszke is magára valamilyen szinten.
2020. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
37%
Ember, te vagy az, aki agyba.főbe jártatja a nem létező igazát :D Először beleállsz azokba, akik kommentelnek, hogy DE MIÉRT? :D Aztán megmagyarázod, hogy mert ez sport :D Aha, persze, sportból ribizli valaki manapság. Aztán meg elkezded megmaygarázni, hogy nem a sport a lényeg, hogy mindenkinek más a szép. Akkor meg mi a farokért álltál bele az elején azokba, akiknek nem tetszi kte szerencsétlen? :D
2020. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Na jó, ha már én vagyok a kérdező, akkor had osszam az észt én is. :D


1.Szóval, mint sokan mondták a szépség szubjektív, valaki szerint szép Polla valaga, valaki szerint nem. Nekem pl. pont nem tetszik, DE ez az én véleményem, és bárki bármennyit írhat, nem változtathatja meg a véleményemet.


2.Én nem sportolok úgy mint Polla, hetente 2. maximum 3. elmegyek az edzőterembe és figyelek arra, hogy mit eszek. Mindezt összevetve, én szerintem az nem tartozik a sportoláshoz, hogy folyamatosan kiteszi a dinnye méretű fenekét az internetre (magyarul ribizliskedik). Egyszer-kétszer teljesen rendben van, ha neki az jó, hogy a sok dicséret 10-16 évesektől növeli az egóját. De folyamatosan, az azért már sok. Ez ABSZOLÚT nem tartózik a sportoláshoz, remélem ezzel mindenki tisztában van. Ha annyira mutogatni akarja magát, menjen el egy sztriptízbárba vagy vegyen részt egy szépségversenybe. Magyarországot nézve, a kettő nem áll messze egymástól. Mitől lesz ő több attól, ha ezt csinálja? Semmi!


3. Huh... Lenne egy kérdésem... Mikor jut el az emberek agyáig az, hogy mindenkinek lehet véleménye? Ezt az "irigy vagy" szöveget tudod, kik használják, kedves nem tudom hányadik? A 8-11 éves gyerekek, akik egy veszekedés végén, már nem tudnak mit egymás fejéhez vágni, ezért csak ez a szánalmas szöveg marad. Én úgy gondolom, hogy egy szellemileg érett ember, tudatában van annak, hogy MINDENKINEK meglehet xy-ról a véleménye vagy xy dologról, és azt amit mond azt NEM irigységből mondja, hanem azért mert neki az a véleménye (legyen az pozitív vagy negatív). És, mint ahogy valaki régebben mondta, mivel Polla influenszer (vagyis annak tartja magát), akkor az azzal jár, hogy az emberek véleményt alkotnak róla. Ez egy vele járója annak, ha valaki ismert.


Ennyi.

2020. jún. 11. 21:30
 27/38 anonim ***** válasza:
32%

Minden csak nézőpont kérdése. Nem vagyok egy Polla rajongó 14 éves. Engem személy szerint motivál az, amit ő elért. Mert igenis nem kevés munka és kitartás van abban a formában.

A fiatalabb korosztályt pedig a szülő nevelje, ne az internet szenny tartalmai.

Az önbizalomhiányos lányokról meg csak annyit, hogy ők is képesek lennének minderre, ha tennének érte. Mindig van mindenkinél jobb. Nehogymár ő tehessen arról is hogy az ember lányának testképzavara van.

A fejekben kellene rendet tenni, nem másokhoz hasonlítgatni magunkat.

2020. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
96%
27: az a baj, hogy az Instagrammon az ilyen forma elérése leginkább a Photoshopnak köszönhető.
2020. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy nem motiváló, az amit elért, hanem azt, hogy szerintem az már nem normális, hogy (amióta elérte ezt az alakot), azóta csak a testét teszi ki. Persze, gratulálunk meg minden, de ez akkor sem normális... (szerintem)
2020. jún. 14. 19:54
 30/38 anonim ***** válasza:
36%

28: Vannak kint edzős videójai, ott ugyanolyan az alakja mint a képeken. Nem elérhetetlen forma.

Kérdező: Ezzel nincs is semmi baj, nem vagyunk egyformák, különbözik a véleményünk. Én szintén fitneszben mozgom, számomra az emberi test egy csoda. Nem egy olyan dolog amit rejtegetni kellene. 😊 (igen, nőként mondom ezt)

2020. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!