Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberrel mit lehet...

Az ilyen emberrel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mindenbe beleszól, ha köze van hozzá, ha nincs. Nem ismeri a személyes tér, és magánélet fogalmát, mert mindenről van véleménye, hogy mit, hogy kéne csinálnod, hogy élned az életed. Mindezt tudálékos, elviselhetetlen módon magyarázza, és úgy, hogy mesélsz valamit DE NEM IS NEKI, vagy hall rólad valamit és megjelenik pofázni az életedbe. De képtelen vagyok lerázni. Mit lehet tenni?

Én már mindent kipróbáltam, de úgy tűnik mindenre immunis.

1. Nem beszéltem vele- ugyanúgy beszélt, élvezve, hogy nem szólalok meg.

2. Megkértem, hogy hagyjon békén, nem szeretném, ha velem foglalkozna többé (szépen),- nem hagy.

3. Megkértem, hogy hagyjon békén, nem szeretném, ha velem foglalkozna többé (rondán),- nem hagy.

4. Most már próbálom, úgy megsérteni, hogy akár be is jelentsen a főnöknek, DE NEM SÉRTŐDIK MEG. Szerintem azt hiszi poénkodok, vagy mi.

Konkrétan keresztül nézek rajta, vagy ráordítok, de mindig vissza dugja a pofáját hozzám. Kérlek írjatok le bármilyen választ, mert rendesen hányingerem van tőle. Senki mással nincs bajom, csak vele.



2020. jún. 10. 15:26
1 2 3
 21/26 Thispain ***** válasza:

Maradt kb. két megoldás:


1.: Szakembör

2.: Láb alol való eltétel fű alatt settenkedve

2020. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ezek pszichopaták, azért viselkednek így, mert lelki szegények és figyelemre vágynak és szeretnek mások kárán feljebb jutni, ha épp nincs jobb dolguk, akkor akár csak azzal, hogy idegesítenek, manipulálni próbálnak, hogy foglalkozz velük és pontosan azért okoskodnak, hogy figyelmet keltsenek.

El foglak szomorítani de egy ép ember nem sokat tud kezdeni az ilyennel, tapasztalatból tudom.

A legegyszerűbb ha ignorálod, még véletlen se vitatkozz vele, mert azzal csak még inkább fel kelted az érdeklődését, külön sértésnek veszi és addig nem nyugszik amég nem neki lesz igaza.

Csak legyél flegma, nézd le, csúnyán hangzik, de az ilyenek valami titkos belső rendszerrel megérzik hogy téged ez kellően felb*sz idegileg és ezt élvezik.

Ha hozzád szól csak nézz rá párszor a “mi bajod van?” nézéssel, hogy érzékelje, hogy szörnyen gáz és ciki, akkor majd vissza vesz.

2020. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nem tudom mi lesz végül, de legalább tudom, hogy nem csak szerintem kezelhetetlen...
2020. jún. 10. 19:56
 24/26 anonim ***** válasza:
Ilyen emberrel mit lehet tenni -> pl. lehet neki üllőt kötni a lábára egy naaagy hídon, ha érted, mire gondolok...
2020. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Fejlemény: ő panaszolt be engem a főnöknek, hogy nem vagyok vele kedves :"D

Úgyhogy feladtam...

2020. jún. 16. 10:46
 26/26 anonim ***** válasza:
Akkor most már nem kell kedvesnek lenned, indíthatsz úgy, hogy nem érsz rá.
2020. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!