Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt szóvá tennétek?

Ezt szóvá tennétek?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal, akivel eddig mindennap beszélgettem, most 3. napja nem írtam neki, mert úgy éreztem, hogy folyton én keresem és (lehet túlgondolom csak) hátha zavarom. Na ma van 3. napja, hogy nem írok és Ő se ír. Nem vesztünk össze semmin. Azt mondta, hogy bármit megbeszélhetünk őszintén, ha valami nem tetszik írjam meg azt is. Amúgy tényleg nem sértődékeny.

Szóval ti holnap írnátok neki, hogy ez így nem tetszik nektek és változtatni kéne, valamit kezdeni ezzel, vagy hagynátok ezt az egészet?

(fiú-lány barátság)


2020. jún. 17. 07:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem netes, találkoztunk sokat, amúgy kapcsolat volt, csak ez lett a vége. Csak a haveromat dobtam el, meg az edzéseket, hogy vele tudjak lenni.
2020. jún. 17. 13:12
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha vége, akkor nem kell erőltetni, hogy mindenképpen megmaradjon valamilyen kapcsolat köztetek. Ő már biztosan továbblépett.

Minek dobtad el a haverodat meg az edzést? Nem zárja ki egyik a másikat. Egyszer a barátnőddel találkozol, aztán a haveroddal, vagy együtt is találkozhattok.

2020. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Neked ez tobb mind baratsag feleje?
2020. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Persze.
2020. jún. 18. 15:50
 15/24 anonim ***** válasza:
Te beleszerettel akkor szépen mondva?
2020. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen :(
2020. jún. 18. 18:26
 17/24 anonim ***** válasza:
És vele ezt tudattad?vagy ő azt hiszi h mind barát szereted?
2020. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Tudja, mert ez nem barátságnak indult.

Éés mégegy éjszaka, hogy össze vissza alszok és ezer kérdés kavarog a fejemben.

2020. jún. 19. 00:41
 19/24 anonim ***** válasza:
Es ő esetleg célzot arra h szintén többet érez?
2020. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Pont az ellenkezője. Ő kevesebbet érez. Nem sikerült még túltennie magát az előző kapcsolaton és nem tud vonzódni még máshoz. De mivel velem jól lehet beszélni mindenről, meg megnevettetem, stb ezért nem szeretne elveszíteni és barát szeretne maradni. Legalábbis nekem ezt mondta, 3 hétig ment is ez, aztán most nézd meg.
2020. jún. 19. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!