Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt szóvá tennétek?

Ezt szóvá tennétek?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal, akivel eddig mindennap beszélgettem, most 3. napja nem írtam neki, mert úgy éreztem, hogy folyton én keresem és (lehet túlgondolom csak) hátha zavarom. Na ma van 3. napja, hogy nem írok és Ő se ír. Nem vesztünk össze semmin. Azt mondta, hogy bármit megbeszélhetünk őszintén, ha valami nem tetszik írjam meg azt is. Amúgy tényleg nem sértődékeny.

Szóval ti holnap írnátok neki, hogy ez így nem tetszik nektek és változtatni kéne, valamit kezdeni ezzel, vagy hagynátok ezt az egészet?

(fiú-lány barátság)


2020. jún. 17. 07:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá,hogy mi a gond.Lehet ő nem akar többet barátságnal es fél hogy te ezt nem fogod megérteni,megbántani meg biztosan nem szeretne.
2020. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Tudjátok, azért ez így durva. Egy hete nem írunk egymásnak. Szóval ha én nem keresem, akkor le se szar. Kíváncsi lennék azért, hogy vajon tényleg nem is gondol rám, ennyire nem számít neki, vagy csak gondolkodott-e rajta, hogy vajon miért nem írok. Nyilván én nem jelentek neki semmit, de Ő sokat jelent számomra, de hogy ennyire ne foglalkozzon ezzel. Pedig Ő mondta, hogy nem akar teljesen megszakitani minden kapcsolatot velem, csak nem tud párkapcsolatban lenni. Okés, elfogadtam, próbáltam átprogramozni magam, hogy úgy tekintsek erre, már egész jól ment is. Na mindegy, soha nem várok el semmit, mert akkor nem tudok csalódni, most sem reméltem semmit, nem éltem bele magam, aztán mégis csalódtam.
2020. jún. 21. 13:28
 23/24 A kérdező kommentje:
Ja és úgy megírnám ezt neki, de annyira felesleges lenne. Meg nem is akarom megbántani. Szóval ja, azt hiszem ezt el kell engednem sajnos, remélem ő nem gondolkodik ezen, elég ha én vagyok ilyen balfék.
2020. jún. 21. 13:37
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem kell magadat ez véget ostoroznod,neha az élet nem túl rózsaszin,de sajnos ellene nemtudunk mit tenni.Ember meg az erzeseit nem tudja iranyitani,se azt h szeress valakit se azt h ne szeress valkit,és ezt elkell fogadni.Próbáld tullnenni magad ezen:)sok sikert
2020. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!