Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit mennyire zavarnak a...

Kit mennyire zavarnak a kéregetők?

Figyelt kérdés

Engem nagyon. Akárhol betalálják az embert, úton, tömegközlekedési eszközön. Egy parkban sem tudsz nyugodtan lenni úgy, hogy ne találna meg valamelyik a szövegével.

Amellett rohadt pofátlanok, bunkók is. Nem kértem, hogy odajöjjön hozzám és lejmoljon, mégis azt teszi. Aki csak ül egy helyben és ki van téve elé a gyűjtője, az mégsem annyira zavaró, de az, hogy mindenkihez odamegy és pénzt kunyerál erőszakosan, azzal úgy gondolja, célt ér és többen adnak majd neki?

Aki akar, az adjon nekik. De nehogy már kötelező legyen őket kisegíteni és még nekik álljon feljebb, ha valaki csak úgy otthagyja őket.


2020. júl. 25. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

En azzal vagypk bajban hogy nem értik mge a nem-et.

Ott all tovabb es kereget tovabb. Megint megint megint megint szolnok kell nem es nem es nem.

Engem ez idegesit a legjobban. Elcseszik a fél napom is, ha addig kattogok rajtuk.söt akik beszoltak zaklattak rendesen el sem tudom felejteni. Szennyezik az agyam.

2020. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én próbálom nem felvenni a szemkontaktust és sietősen távozni. Forgalmasabb csomópontokon már elő sem veszem a cigimet.


Engem sokkal jobban irritál, amikor a piros lámpánál a kocsik között flangál a 30-as nő és búbánatos képpel bámul bele a pofámba, hogy neki 8 gyereke van, segítsek. Közben meg rengeteg helyre keresnek 4-6-8 órában pl.takarítót. Az, akinél koldulás közben vannak a "gyerekei", bőven tudna rájuk munkaidőben is vigyázni.


Én szerencsére elég gyorsan és bunkón lereagálom ha odajönnek, 1 kivétellel még senkinek nem állt feljebb. :D

2020. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 ~70 Forint egy cigi. Ha nem adsz nekik nem adsz. De ezzen a kérésen parázva, mind a saját életed megváltoztattod, mind másnak is meg szeretnéd határozni az egész életét. :DDD
2020. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy minél erőszakosabb vagy annál több esélyed van a sikerre. Ha odamész valakihez, és addig nem hagyod békén, amíg nem ad pénzt, akkor nagyobb eséllyel ad, csak hogy hagyd békén, mert zavarod őt.

Ettől függetlenül engem is nagyon zavar, főleg hogy az esetek 99%-ában nincs nálam kp., de azért ők még mondják a szövegüket. Egyszer adtam 200 Ft-ot egy nagyon erőszakos embernek, mert mutogatta a pénzét, hogy ennyi hiányzik és nem hagyott békén. Jött utánam, magyarázott, amikor meg adtam neki pénzt, hogy végre hagyjon már békén, akkor rohant a másik emberhez és őt zaklatta. Én nagyon siettem, ezért nem álltam le vele vitatkozni.

Egyébként látásra ismertem is a férfit, általában az utcán részegen ordibál, hülyeségeket beszél, mindenkibe bele tud kötni, és ha valami nem tetszik neki, akkor képes szétverni az utcát, de az embereknek is neki megy. Szerintem piára gyűjtött.

2020. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 Sok ilyen van.


Engem nem érdekel mire költi, hanem zaklat.

2020. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!