Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarország miért ennyire...

Magyarország miért ennyire koszos, igénytelen ország?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam Tokióban, Sydneyben, Miamiban azonnal feltűnt hogy mennyire igényes, kultúrált minden.


Tisztaság, rendezett és gazdag növényzet főleg a parkokban, alig van szemét.


Ellenben Magyarországon az utcán kinő a gaz, fű kiégve/gondozatlan, koszos járdák/falak, szemét szétdobálva.


Miért jó ez a mocsok? Miért nincs az emberek többségében egy alap kultúra, igényesség?


Tisztelet a kivételnek.



2020. júl. 26. 19:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

Budapest frekventalt reszei is mocskosak, mikozben unios penzbol befuvesitik a villamossineket egy forro eghajlatu es amugy zold varosban, es ejszakai oriasi robajjal locsoljak az a krva fuves savot. Husz eve rohadnak, rozsdasodnak utcalampak a Becsi uton, lepras gusztustalan portalu uzlethelyisegek ocsmanykodnak pl Margit krt, Szt Istvan krt-on, mikozben nyugati arak vannak.

Isztambulban a nemturistas belvarosban reggel, delelott patyolattisztara suvickoljak az utcakat, amiken a tomeg megy a boltok, az ettermek vannak.

Portugalia valsagban is nem elbszott terkovezett, hanem a legelhagyatottabb helyeken is ingyenes frissen takaritott nyilvanos vecek, ingyenes medences strandok pl Madeiran.

Ezt a gyonyoru varost nem azok a bugris budos parasztok epitettek, akik most lerohasztjak. Ez nagyon faj.

2020. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Pont tokyo a tisztaság mi :D te sem voltal ott meg.
2020. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Még a Velencei-tóig se kéne elmenned, hogy lásd, mennyi és milyen szép városunk, falvunk van, csak abban a vonalban. Hol van még a többi! De gondolom a külföldi országok minden szegletét láttad és bátran kijelented, hogy Mo. putri. Szarügy.
2020. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Romániához képest csillog-villog a tisztaságtól.
2020. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
30%
Mert sok a C"enzúra".
2020. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
Erdélyben vagy Grúziában nem voltál esetleg? Kellene. Mindkettő akkora köpödelem, hogy a legócskább magyar falu is jól néz ki ahhoz képest, ami ott megy. A földutas összetákolt istenfaxa, nagyjából egy kerület ép úgy-ahogy a fővároson belül...
2020. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Menj el Romániába és Bulgariába,én attól is rosszul voltam Bukarest közelében hogy ott voltak el ütve a kutyák.
2020. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azt láttad amit látnod kellett turistaként, nem pedig a valóságot. Mindenhol vannak rosszabb környékek.
2020. júl. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, Detroitban jártál már...?


Mert Magyarországról beszéltél általánosságban, és felhoztál pár nagyvárost, mint követendő példa. De az USA-ban, vagy akár Németországban is lehet észak-magyarországi szinten lepusztult településeket találni.

2020. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%

Magyarország jól áll a tisztaság terén (a magyarlakta területek). Akár tetszik, akár nem. Az úthibák feljavítása nem a dolgozó magyar feladata, ő az adózással vállal felelősséget ez ügyben. Amire egy átlagmagyarnak hatásköre van (szemét kidobása, kertek, házak rendben tartása, közterületek megőrzése) arra igenis igénye van a legtöbb magyarnak. A problémák akkor adódnak, mikor valami az önkormányzat hatáskörbe tartozik.

Ha valami nagyon csípi a szemedet közterületem, ezt az oldalt ajánlom a bejelentésre:

[link]


Vigyél magaddal egy kesztyűt és ha szemetet látsz, vagy gazos járdákat, akkor szedd fel, járulj hozzá Magyarország tisztábbá tételéhez. Máshogy nem megy. Én is így teszek.

2020. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!