Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarország miért ennyire...

Magyarország miért ennyire koszos, igénytelen ország?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam Tokióban, Sydneyben, Miamiban azonnal feltűnt hogy mennyire igényes, kultúrált minden.


Tisztaság, rendezett és gazdag növényzet főleg a parkokban, alig van szemét.


Ellenben Magyarországon az utcán kinő a gaz, fű kiégve/gondozatlan, koszos járdák/falak, szemét szétdobálva.


Miért jó ez a mocsok? Miért nincs az emberek többségében egy alap kultúra, igényesség?


Tisztelet a kivételnek.



2020. júl. 26. 19:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, bár jó a link, nem a támogatás részt szerettem volna elküldeni, csak automatikusan ezt hozta be nekem az oldalon. Persze szép dolog a támogatás.

Az oldal lényege, hogy az emberek feltöltik, hogy mi szorul a környezetükben feljavításra, az oldal megkeresi az illetékeseket és nyomon lehet követni az ügy megoldódását vagy nem megoldódását.


www.jarokelo.hu


Bár én még használtam, de barátnőm már írt ki problémát és gyorsan kijavították.

2020. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
49%
Az imádott New York City-ben érdemes Harlembe is bekukkantani. Vagy a 5th Avenue-tol kicsit távolabbi mellékutcákból. Persze ettol én még szeretem.
2020. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!