Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek maszkot...

Miért nem képesek maszkot hordani az emberek?

Figyelt kérdés

A tömegközlekedési eszközökön, boltokban és más zsúfolt helyeken igen is sokat számít, ha az emberek többsége visel maszkot.


Pontosabban fogalmazva szabályosan hordja azt, olyan módon, hogy az fedi az orrát és a száját ezzel is óvva a környezetét.


Számomra kifejezetten bosszantó, amikor veszem a fáradságot és akár egy 2,5 órás vonatúton is végig magamon tartom a maszkot, ellenben a mellettem ülők és a kalauz már nem teszi mindezt meg.


Elhiszem, hogy sokaknak megterhelő, de még mindig jobb, mint elkapni a vírust. Aki pedig ettől nem tart legalább másokra tekintettel lehetne.


Én is együtt élek idős hozzátartozóval, és a szüleim is veszélyeztetett csoportba esnek bizonyos alapbetegségek miatt.


Az lenne a legjobb, ha nagy összegű pénzbüntetést szabnának ki azokkal eszembe, akik nem vagy csak szabálytalanul viselnek maszkot. At talán jelentene némi visszatartó erőt.



2020. aug. 14. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
32%

#39 milyen paródia? Nem muszáj elhinni, de így történt! Sőt, a kormány titokban szappant telepít a nyilvános mosdókba!!! Élj csak a mátrixban, ha kényelmesebb így, de én nyitott szemmel járok!!! Engem nem lehet átverni!!!!! Egyedül többet tudok, mint az összes orvos és vegyész együttvéve!!!!! Az egyetemen csak elbutítják őket, a tankönyvekben hazugságokat írnak, a kutatások hamisak!!!!!!! Kivéve, ami az ellenkezőjét írja és nem használ szakszavakat.

Tudtátok például, hogy egy liter valójában kettő? Na ugye, hogy nem? A kormány ezt is titokban tartja, az összes mérnök át van verve!!!!! Mindent a Nagy Testvér irányít! De én figyelek!!!

2020. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
71%

"Te kezdted az egészet."

Hol?

Megjelentél egy ordas nagy kamuval, én megjegyeztem hogy még ha esetleg igazad is van (mert tényleg nem védenek meg a szimpla maszkok, ez így igaz), egész egyszerűen rossz logikával állsz a kérdéshez, mert nem is arra való.

Ezután leírsz egy hazugságot kerek perec, ami azt sugallja, hogy azok akik elhunytak, azok biztos hobbiból, jókedvükben tették.

Gondoltam felhívom rá a figyelmed, hogy vannak ám akik belehaltak a vírusba, ennyire talán nem kéne lazulgatni a témával kapcsolatban, erre nekiállsz elemezgetni hogy de biztos más baja vót, biztos hazudott ő is meg az orvosai meg úgy mindenki IS.


És páran még rajtam röhögnek hogy "rettegek", hát bassz én felhúzom a maszkot ahol kell, ezen túl semmi extra nem történik, nem én vagyok az aki a gonosz népirtó háttérhatalomtól vagyok berezelve mer a billgécc az életemre akar törni és elnyomás és világvége.....

Ki is retteg?

2020. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
89%
Sokan nem hisznek a vírus létezésében itthon.
2020. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
13%

#42

"Ezután leírsz egy hazugságot kerek perec, ami azt sugallja, hogy azok akik elhunytak, azok biztos hobbiból, jókedvükben tették."

Rosszul értelmezted, amit írtam. Azt írtam, hogy MINDENKI, AKI MEGHAL, ARRA RÁFOGJÁK, HOGY COVID-OS. Még szegény Bálint gazdára is ráfogták, még véletlenül se azért halt meg, mert 101 éves volt, nem, nem azért.. Hagyjuk már.

Aki eddig daganatos beteg volt, az a rákban halt meg, de még rá is rámondják, hogy a covid-ban halt meg és nem azért, mert rákja volt.

2020. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
70%
Te miért hiszed el könnyebben ezeket, mint azt, hogy van vírus?
2020. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
41%

Ha valóban létezne, akkor az orvosi rendelők tele lennének betegekkel pl. és ha tényleg világjárvány lenne, akkor már minimum 4-6 millió ember meghalt volna a világon, és a halálozási ráta nem 0,00..% lenne.

Juj, most egy 10 milliós országban, ahol a miénk meghalt 607 ember..ez aztán komoly szám, mikor egy sima influenza járvány idején több tízezer ember hal meg. De ugye, az semmi, de ez a 607 ember már valami?!

2020. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
17%

Attól nem lesz valami veszélytelen, hogy van nála veszélyesebb is.

Mikrobiológia, biokémia, kórélettan hogy megy?

2020. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
54%

Feladom, többet ide nem írok. Éljetek abban a hitben, hogy most egy oltári nagy világjárvány vagy. Legyetek agymosott birkák, közben bégessetek is mellé. Tápláljátok csak a szervezeteteket a negatív depresszív hírekkel, ezzel is romboljátok az egészségeteket. Szívjátok vissza a CO2-ot a maszkotokból, oltassátok be magatokat, bólogassatok, mint a kutyák, és örüljetek a cirkusznak, amit néha szór a király.

De önmagatoktól semmit se tegyetek az egészségetekért, mindent feltétel nélkül higgyetek el, az agyatokat sem kell ezentúl használni.


Puszi pá.

2020. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
13%
jav.: világjárvány van...
2020. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
52%

#24, teljesen egyetértek veled, én is csak a "balhé elkerülése" és a "pénztárcám védelme" érdekében hordom.


#22 voltam

2020. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!