Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy-hogy pont az a fiú...

Hogy-hogy pont az a fiú segített nekem akit párszor leráztam?

Figyelt kérdés

Napokban sikerült görkorival olyan szépen elesnem,hogy első percekben azt hittem nem fogok tudni felkelni egyedül. Viszont egy pillanat elteltével arra lettem figyelmes,hogy pont az a srác sietett oda hozzám akit őszintén szólva párszor már leráztam magamról mert még ha csúnyán is hangzik nem az a menő adónisz típus hanem inkább az átlag nem csúnya csak nem az esetem.


Szégyelltem is magamat mert olyan rendes volt velem amit nem érdemelnék meg tőle. Mondta, hogy nyugodjak meg pihenjek egy picit majd hazakísért. Mielőtt elköszöntem volna tőle ,megkérdeztem miért segített nekem azok után ahogy én bántam vele. Erre annyit válaszolt mosolyogva , hogy még mindig tetszem neki de nem vár semmit cserébe tőlem csak jöjjön mihamarabb helyre a bokám majd elköszönt és távozott. Azóta lelkiismeret furdalásom van. Tényleg nem keresett azóta, viszont úgy érzem, hogy meg kellene köszönnöm neki a gesztusát. És rájöttem, hogy át kellene értékelnem az emberi tulajdonságot és a belső értékek jelentőségét. Totálisan egy lökött tyúknak érzem most magamat.


28/N


2020. aug. 25. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 Erre a nevelésre én a helyedben nem lennék büszke.
2020. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10-es vagyok. Fejtsd ki bővebben. Ha választanom kell, inkább a fiaim verjék át(dugják sorban) a lányokat, mint hogy a lányok húzzák csőbe a srácokat😃.
2020. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A fiaidnak azt kellett volna megtanulni, hogy nyújtsák a kezüket sérült ember felé, hogy felemeljék, és ne azt, hogy szavaiddal élve "dugják sorban".


Én a helyedben elsüllyednék, ha így nevelném a gyerekeimet és erre "tanítanám". Nem hogy még az alja viselkedésre büszke is legyek...

2020. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem birkákat nevelek😄 olyannak nyújtsák a kezüket aki azelőtt eljajtotta? Ott kell hagyni a fenébe, max nézni, hogy mi lesz. Segíts magadon, isten is megsegít😄Nem szeretnék balekokat nevelni😃 annál szánalmasabb nincs, ha egy férfi balek.
2020. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!