Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek normálisan viselni a maszkot?

Figyelt kérdés
Rengetegen csak az orrukig húzzák fel, vagy csak az állig. Így semmi értelme, magukat is és másokat is veszélyeztetnek. Az ilyenek miatt nem lehet majd megállítani a járványt. Felelőtlen emberek...

2020. aug. 30. 12:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
57%

Nem a helytelen maszkviseles miatt kell tovabb hordani, megnyugodhatsz. Inkabb azert, mert a random noname ceg ami azelott nem is letezett kb, berendelt 200 millioert maszkokat, gondolom van meg boven raktaron.

En meg azert nem tudom normalisan hordani, mert 40 fok van es nincs klima semelyik tomegkozlekedesi eszkozon :) (Vagy, uj kerdes alapanyag, mikor ertik meg az emberek, hogy a klimas buszokon ha kinyitjak az ablakot, akkor meleg lesz? :) )

2020. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
43%

9.

Nem kell feltétlenül maszk.Volt,hogy levetettem a ingem és azt kötöttem fel maszk helyett.Így is beengedtek a boltba.

2020. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
74%
#12 És az mennyiben volt másabb? xD
2020. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
58%

Engem is felcsesz, hogy képtelenek normálisan hordani a maszkot. A legtöbb embernek csak a boltba kell felvenni, ami nagyon max fél óra. És is felteszem, pedig utálom. Textil masszkom van 3 amit mosok rendszeresen váltásban. Nem azért mert fosok a vírustól, hanem az alap higiénia úgy kívánja.

Nem vagyok tisztaságmániás, de el fog az undor amikor látom, hogy ugyanazt az 1x használatos maszkot hetekig hordják, vagy most divat lett, csuklón, meg karon hordani...

2020. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
40%
Mert a sok agyatlan azt hiszi ér valamit ezért szenvednek, az ésszel gondolkodó emberek meg nem hagyják bekorlátozni magukat.
2020. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
49%

ma 12:59


Nem sokban.Szükségmegoldás volt.De ha valakinek a munkahelyén nem kötelező a maszk és nem akar venni,csak a boltba szeretne bejutni, akkor jó helyette akár még a bukósisak is.Láttam olyant aki abban vásárolt.

2020. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
54%
#9: Felveszem ahol muszáj, de boltban is lehúzom az államra. A buszról nem is beszélve ahol klíma nélkül meg lehet fulladni a maszkban. Mester! Elég volt ennyi hónap szenvedés ezzel. Már teszek az egészre. A szent beszéd se kell, hogy megfertőzök másokat blablabla. Elég ideig betartottam mindent. Tavasszal itthonról dolgoztam, tényleg figyeltem mindenre. Én meguntam. Ahogy làtom sok más kommentelő is. De itt mindenkire a pirosat kell nyomkodni.
2020. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
28%

#17 De valamit fel kell venned ahhoz, hogy bemehess a boltba. Tökmindegy, hogy mi az, de másképp nem fognak beengedni.

Veszel egy textilmaszkot, amit mindig magadnál hordasz, és meg van oldva.

2020. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
13%

#18

Olyan nincs hogy megunod ti miattatok veszélybe kerülnek az emberek!!!!!

Majom !!!

2020. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
51%
#19: Húha :) Önkéntes rendőr bevetésen!
2020. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!