Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek normálisan viselni a maszkot?

Figyelt kérdés
Rengetegen csak az orrukig húzzák fel, vagy csak az állig. Így semmi értelme, magukat is és másokat is veszélyeztetnek. Az ilyenek miatt nem lehet majd megállítani a járványt. Felelőtlen emberek...

2020. aug. 30. 12:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
50%
Mindig is tudtam, hogy többségben vannak az ostoba emberek. Jól megmutatkozik ez a dolog a maszkhordásban is, hiszen a többség nem (vagy nem normálisan) hordja. Buták vagytok, és elhiszitek, hogy ti vagytok az okosabbak :) Mutogattok a másikra, hogy "nézd már a hülye rendesen felveszi a maszkot, az idióta". Ez irtó ciki, hiszen közben ti vagytok buták, és fogalmatok sincs róla, hogy mennyire.
2020. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
30%

21es, az a ciki aki elhiszi hogy egy kis darab légáteresztős anyag a fején megvédi bármitől is :-D Ha ez működne a virulógusok (akik a vírusokat kutatják) nem csak szkafanderben mernének a veszélyes törzsek közelében tartózkodni hanem csak lekapnák a polcról a századjára hordott gumival rögzíthető kis anyagot.


Na ezt magyarázd meg nekem kérlek, miért van ha te ennyire okos vagy.

2020. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
59%

Nyugodtan le lehet pontozni, de ahol kötelező a maszk, oda akkor sem fognak beengedni nélküle. 😂 Hirdethetitek nagy arccal, hogy ti bizony nem veszitek fel, mert akkora királyak vagyok, annyi eredménye lesz, hogy nem mehettek be olyan helyekre, ahol kötelező. Na, jól kicsesztetek mindenkivel...

Azt hiszitek, valami világmegváltó lázadást hajtottatok végre, pedig csak vonaglotok a lóf**on.

2020. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
45%

#23: Neked nem teljesen mindegy hogy mit csinálunk?

Leírtam... ha buszon vagyok felszállásnál felveszem,ha bemegyek boltba felveszem, kasszánál is. A köztes időben nem. Senki nem mondta hogy minket beengednek maszk nélkül bárhova.

Semmi értelme ennek továbbra sem, de magyarázkodj nyugodtan. Biztos meg fog téged védeni egy gagyi maszk!

Az emberek többsége nem fogja újra végigcsinálni a tavaszi cirkuszt ebben biztos vagyok.

2020. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
56%

"Leírtam... ha buszon vagyok felszállásnál felveszem,ha bemegyek boltba felveszem, kasszánál is. A köztes időben nem."


Miért, szerinted mások otthon is hordják vagy mit hittél? XD

Ha meg a buszon felveszed, akkor mit játszod itt az agyad, te fotelforradalmár? :D


"Biztos meg fog téged védeni egy gagyi maszk!"


Mitől? hogy kiküldjenek a teszkóból? Attól pl. igen. De te nyugodtan vitatkozzál csak mindenhol a biztonságiőrrel, hogy aztán úgyis az legyen a vége, hogy hazaküldjenek. Senkit nem érdekel, hogy te hova nem mehettél be, ezzel nem fogod megváltani a világot, max kiröhögnek, amikor nekiállsz arcoskodni, hogy márpedig te bemész maszk nélkül a patikába vagy akárhova. :D

2020. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
39%

"Biztos meg fog téged védeni egy gagyi maszk!"


Durva, hogy még mindig nem értik az emberek, hogy a maszkkal nem magunkat, hanem másokat védünk meg (a vírus terjedését csökkenti, you know)


21-es válaszoló voltam

2020. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
45%

Te komolyan ennyire sötét vagy? Leírtam érthetően de köss bele mindenbe.

Ezekkel az "XD" jelekkel kb 14 éves lehetsz. Végre indul a suli aztán legalább nem fogod itt rontani a levegőt.

Voltam maszk nélkül a patikába nyugodj meg! Nem is egyedül mentem akkor. Senki nem küldött ki minket. De pl boltokban az eladókon sincs maszk nagyon sok helyen. Nem nézi senki. Múltkor munkatársammal bementünk a pékségbe,kérdeztük kell maszk? Azt mondta az eladó nem muszáj. Leírtam azt is, hogy buszon felszállásnál felveszem míg làt a sofőr, aztán ha leültem veszem is le. Nem tudom hogy jön ehhez ez a mondat: "Miért, szerinted mások otthon is hordják vagy mit hittél? XD". Senki nem írta ezt.

Sehol nem arcoskodtam a maszk hiánya miatt és senki nem röhögött ki sehol. Leírtam mit tapasztaltam. Ha nem hiszed el te bajod! Menj a " teszkóba!" Kötekedj továbbra is te szerencsétlen.

Nem hiszem, hogy aki nem hord maszkot az majd miattad mégis felveszi, mert meghatja itt a szöveged. Teszek rá mit okoskodsz! Elég baj hogy tavasszal is bedőltem a sok hazugságnak a vírussal kapcsolatban, és itthon ültem hónapokat. Mégegyszer nem leszek ilyen ostoba. Nem fogják àtmosni az agyam.

2020. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
6%

Hát az a te bajod, hogy hónapokat ültél otthon. :D és ki tartott el az alatt? Anyuci?

Számtalanszor láttam már a te fajtád, ahogyan nekiáll a bevásárlóközpont közepén visít a hisztizni, hogy márpedig rá nem vonatkoznak a szabályok, aztán mindig az a vége, hogy megszégyenülve hazakullognak. XD

2020. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
79%

Leírtam egy koràbbi kommentemben, hogy itthonról dolgoztam. Olvasd vissza nagyokos... Miért tartott volna el anyuci? Hú de nagy pofád van. Majd akkor nem lesz ekkora pofád ha neked is dolgozni kell menned. Nem a szülők fogják nyalni a sgged.

Úgy kértem a főnökeim, hogy hadd menjek vissza az irodàba végre. Ebbe belekötsz esetleg? Várom..

Majd a szövegértelmezést még gyakorold kicsit.

Téged ki tart el amúgy?

Ilyen s*gg hülye iskolásokból milyen felnőttek lesznek. :(

2020. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
8%
Ja mondjuk úgy könnyű lehetett végigcsinálni a tavaszi félévet a suliban, hogy otthon végig csaltad. :) Nagy ész lehetsz! És te szólogatsz be felnőtteknek, akinek fogalma nincs az életről. Vagy mennyit kell azért dolgozni, hogy mindenre jusson... Fu és valaki neked ad igazat. Az a baj a kommented màr nem a maszkról szól, hanem egy szánalmas, unatkozó troll vagy akinek ennyi dolga van.
2020. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!