Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek normálisan viselni a maszkot?

Figyelt kérdés
Rengetegen csak az orrukig húzzák fel, vagy csak az állig. Így semmi értelme, magukat is és másokat is veszélyeztetnek. Az ilyenek miatt nem lehet majd megállítani a járványt. Felelőtlen emberek...

2020. aug. 30. 12:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
79%

#28: Nem szoktam beleszólni ilyen trollkodásokba, de leírta a kommentelő:

"Tavasszal itthonról dolgoztam, tényleg figyeltem mindenre."

Leírta, hogy dolgozott. Nekem meg már kezd sok lenni a magadfajtából az a baj. :(

Igen tizenévesként könnyű dumálni, de ilyeneket írni dolgozó embereknek, hogy anyuci tartott el?

Te hány napot dolgoztál életedben? A vírus miatt milyen változások voltak a munkahelyeden? Esetleg elveszítetted a munkád? Leírhatod nyugodtan vádaskodás és sértegetés helyett szerintem...

2020. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
12%

"Te hány napot dolgoztál életedben?"

40 évet, miért kérded? :))

Az anyuci szoknyája alól írogató kisfiúkkal, kislányokkal nem tudok mit kezdeni. Lehet hogy te otthonról azt hiszed magadról, hogy forradalmár vagy, de hidd el, a gép előtt ücsörögve nem lesz belőled. :D ahol kötelező a maszk, ott a forradalmároknak is fel kell venni, sajnálom. Elhiszem, hogy 20 évesen még azt hiszed megváltod a világot, de azzal hogy próbálsz bejutni egy boltba hadakozva, hogy rád nem vonatkozik a maszkos szabály, nem fogsz elérni semmit. :D :D egyébként ennél nagyobb problémái is vannak az emberiségnek, sajnálom, hogy a te beszűkült kis világod kimerült egy papírmaszkban. XD

2020. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem érdekel a vírus. Az influenza sem érdekelt soha. Aki nem akar ilyesmiket elkapni, az maradjon otthon, járjon mindenhova autóval, rendelje házhoz a bevásárlást stb.

Nekem nincs is maszkom. Van ilyen csőkendőszerűségem, amit pl. a Decathlonban is lehet kapni futáshoz, azt felveszem a nyakamba, a boltban a biztiőr előtt felhúzom az arcom elé, ha meg már bent vagyok vissza a nyakamba. A biztiőrön ha csak az orra alatt van a maszk, akkor én se húzom feljebb magamon, soha egyik se szólt még érte.

És ez nem lázadás, hanem egyszerűen leszarom. Semmi értelme mindenkit megmenteni, úgyis bőven túlnépesedtünk már.

2020. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy dolgoztál 40 évet. Kizárt dolog, hogy egy 60 éves ember ilyen stílusban ír, illetve ilyen XD-ket használ. Te agyilag beteg vagy? Vagy mi a gondod? Betegesen hazudozol... Igazi kretén!

Biztosan tizenéves sulis vagy. Ennyire ne nézz már hülyének mindenkit.

2020. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
8%

"Leírtam egy koràbbi kommentemben, hogy itthonról dolgoztam."


Amíg te otthon ücsörögtél a kis seggeden és hízlaltad, addig voltak, addig én legalább ténylegesen dolgoztam. :D Jó dolgod an már nem tudod kitalálni, hogy mivel lázadozz, és attól hiszed menőnek magad, hogy kivagyiságból elítéled a buszon maszkot hordó embereket. :D tipikus unatkozó kis proli vagy. Fogadok hogy a Facebookon sorra osztod meg az olyan posztokat, hogy a háttérhatalom be akarja chippeltetni az embereket. :D

2020. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
20%
A "háttérhatalom" f:.za már a seggedbe hatolt csak még ne érzed.
2020. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
#35: Facebookom sincs te kretén! Tudod kivel beszélj ilyen stílusban. Kedves anyukáddal a nagy tényleges munkádban. Nyilván az én munkám nem "tényleges" Idejársz provokálni az embereket meg hazudni. Én legalább nem kamuzok magamról. Te valami elmebeteg lehetsz. Keress fel egy pszichológust mert nem tartom normálisnak hogy valaki teljesen másnak adja ki magàt. Ijesztő, hogy ilyen emberek járkálnak köztünk.
2020. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
34%

Azoknak akik azt hiszik hogy a sebészmaszk véd: Értsétek már meg hogy a sebészmaszk és a mosható pamitmaszk NEM véd. Azért van hogy másokat védjen ha TE vagy fertőzött. A maszkhordás azért van mert most mindenkit potenciális fertőzöttnek kell tekinteni.

De hogy válaszoljak a kérdésre is szerintem is "veszélyes" ahogy az emberek hordják, mert szinte beletörlik a kezüket a maszkban, és pont így fognak elkapni valamit. Ennél még az is jobb ha nem veszik fel.

2020. aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
22%
26os, durva hogy vannak emberek akik elhiszik még hogy egy darab hónapokig használt anyagdarab megvédi őket bármitől is.
2020. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
62%
Másokat véd nem téged. Durva hogy 100szor lett elmondva de még mindig nem vagy képes felfogni.
2020. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!