Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek aki ismerik egymást mégsem jelölik vissza Facebookon? Titeket ez nem idegesít?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 13:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg hogy letiltanak minden ok nélkül ezek dolgok nem idegesítenek?
2020. szept. 1. 13:24
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jelöl, annak általában oka van, mint ahogy annak is, ha letilt. Értsd, nem bírja a pofád, idegesíti a posztjaid, stb.

Vagy csak egyszerűen rájött, hogy ki az, akit nem szeretne az ismerősei közt látni.

2020. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Engemet nagyon idegesít ezek dolgok
2020. szept. 1. 13:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be egy xanaxot.
2020. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok valakire kíváncsi, de ismerem, egyszerűen csak nem jelölöm vissza, aztán azt szól hozzá, amit akar. Engem nem érdekelnek az ő posztjai, neki meg semmi köze az enyémekhez. Le nem tiltanám csak úgy random, de ennyi.
2020. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Áruld már el, minek jelöljek vissza valakit, aki 1. nem az életem aktív része, 2. évek óta szóba se álltunk egymással? Ha érdekelne az életük, akkor beszélnénk, azért meg nem fogom visszajelölni, hogy lássam azt, ami nem érdekel :D Fordítva dettó, ha ennyire érdeklem őket, akkor hol voltak az elmúlt években? Nemrég jelölgettek általános iskolás volt osztálytársak, akikkel 20+ éve nem beszéltem, nem jelöltem őket vissza és nem is fogom, nem tudom miért tenném, csak mert régen ismertük egymást attól még mára már idegen emberek.

Szerintem tökre képmutatás a random ismerősök jelölgetése. Nekem csak azok az ismerőseim, akikkel tényleg aktívan tartom is a kapcsolatot. A többiek minek lennének?

A szó nélküli tiltás elég gáz, de a törlés szerintem nem az. Ha valakivel évek óta nem beszéltünk, miért ne törölném le? Ha nagyon akar, messengeren így is megtalál.

2020. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
13:36-os vagyok, még annyi, hogy a 13:28-assal teljesen egyetértek. A nagybátyám pl. azért nem jelölöm vissza, mert egy rosszindulatú, irigy kis g..i és egyszerűen csak nem akarom az ismerőseim közt.
2020. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Mi az a faxok bukja? :DDD
2020. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez idegesít nem csodálom, hogy senki nem akar visszajelölni...
2020. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak a tényleges barátaikat jelölik vissza, nem minden random ismerőst. Ha letiltanak, annak oka van. Én pl csak kikövetem, aki idegesít a sok hülye posztjával, de azt ő nem látja. Ha konkrétan letiltanak, akkor azt csak nem ok nélkül teszik.
2020. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!