Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek aki ismerik egymást mégsem jelölik vissza Facebookon? Titeket ez nem idegesít?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal egyszerűbb nem visszajelölni, mint visszajelölni, aztán kikövetni, beállítani, hogy ne tudjon reagálni a posztjaidra, ne lásson.
2020. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pont az a "baj" hogy egyesek mindenkit bejelölnek, meg elfogadnak, csak mert egy városban élnek, látta az iskolában 2x is, stb..én azokat fogadom el akikkel minimum hetente beszélnék szívesen. Különben meg minek engedjek minden jöttmentet be a személyes terembe és miért nézegessem hogy mit főztek ebédre, meg hogy mekkorát sikerült kulázni utána..
2020. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Én eleinte mindenkit visszaigazoltam, akit ismertem valahonnan, még akkor is, ha csak elsétáltunk egymás mellett a folyosón. Nagyon naiv voltam még 3 éve. Ennek az lett az eredménye, hogy voltak, akik:


- minden előzmény nélkül bekommenteltek valami sértő és brutál alpári szöveget a posztjaim alá puszta poénból,


- megnézték, hogy milyen filmeket és zenéket tettem a kedvencek közé, és azzal kezdtek piszkálni, gúnyolni, ha pl. volt egy mese is köztük, amit gyerekkoromból ismertem és szerettem,


- elkezdték jelölgetni és zaklatni az ismerőseimet a kanos, buta férfi ismerőseim,


- amikor összejöttem egy sráccal, kiderült, hogy az egyik lányismerősöm szemet vetett rá, ezért kezdte a szűk közösségünkben aláásni a tekintélyemet, és folyamatosan azt leste, hogy mikor szakítunk már végre,


- voltak, akik mindenféle témájú csoportokba raktak be a megkérdezésem nélkül, ami időnként kínos helyzetekbe hozott,


- voltak akik politizáltak és felváltva szidták a kormányt és az ellenzéket,


- voltak, akik az akkori páromra rámásztak, bejelölték, tetszikelgették a képeit anélkül, hogy ismernék,


...stb.


És mielőtt elkezdenéd, nem cigányok vagyunk. Egyszerűen csak egy rossz hírű suliba jártam és egy közepesen szar környéken élek éppúgy, ahogy a magyarok kb. 90%-a, akik átlagos vagy az alatti színvonalon élnek. Sajnos sokan nem tudnak viselkedni, és a facebookot nem rendeltetésszerűen használják.


Nekem pedig nem hiányzik az, hogy minden jöttment, még óvodás koromból ismert, és azóta megváltozott személyiségű ember szétbssza az oldalamat és az életemet a hülyeségeivel.

2020. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Időnként még a meglévő ismerőseimet is meg szoktam szűrni, hogy tartjuk-e még a kapcsolatot.

Van, akit csak kikövetek, van, akit törlök az ismerősök közül, a kötekedőket, rosszindulatúakat, szélsőséges tartalmakat megosztókat tiltom is.

Csak mert valakit ismerek valahonnan személyesen vagy rokonom, még nem biztos, hogy ezt a közösségi oldalon is meg akarom erősíteni.

2020. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Miért vannak olyan emberek akik bejelölnek minden random ismerőst, akivel nincsenek közelebbi viszonyban? Titeket nem idegesít? Engem eléggé.
2020. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%

1, Ez az egész nem kötelező;

2. Az, hogy látásból ismerek valakit, még nem jelenti, hogy mély lenne az a kapcsolat.

Én pl.: volt, hogy jelölést kaptam valakitől, majd nem sokára kivágtam, mert egy átb*s majom a nő... Hiába is ajánlgatja az oldalon a profilja önmagát.

2020. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert szimpatikus vagy neki és/vagy nemes egyszerűséggel felsőrendűbbnek véli önmagát, - mint hogy ilyen "suttyóval" szóba álljon. Szégyelli, tagadja, hogy ismer.
2020. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!