Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irritál ez ennyire ez a...

Miért irritál ez ennyire ez a lány?

Figyelt kérdés

Hali, nem régen regisztráltam.


Remélem jól döntöttem, és kapok normális válaszokat ezen az oldalon.


Neki is kezdek ha nem bánjátok.


Tehát:


Van egy Nő/Lány akit annyira utálok, hogy férfi létemre úgy álba v*.*gnám hogy az hihetetlen.


Nem irigység vagy féltékenység áll a dolog mőgött, de nem is az hogy megbántott volna valaha.


Nem tudom megmagyarázni ezt a dolgot, egyszerűen ha meglátom megtudnám folytani egy kanál vízbe (nem vicc) Nem tudom, lehet a személyisége nem tetszik, vagy mert nagyképű olyan dologra, ami nincs is neki. Menőnek, meg szépnek tartsa magát, aztán közbe mindegyik a béke seg*.*e alatt van.... Egy teljesen átlagos lány, nem nevezném szépnek, sőt! Inkább kb 4 skálára sorolnám. Nagyképű, egoista, csak tudnám mire fel. A smink, és a festett haj tartsa életbe, na meg a tetko. A többit nem sorolnám, kiváncsi lennék a véleményetekre.



#lány #utálat #undor #irritálás #Legszívesebben agyon basznám a fejét
2020. szept. 2. 00:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Először is értelmezd amit írtam. Leírtam hogy egoista. Nem is értem hogy mit olvastál idáig.
2020. szept. 2. 12:15
 22/22 anonim ***** válasza:
75%

Te is az vagy, de látom az nem zavar.

"#legszivesebben agyon b@sznam a fejet"

Tök egészséges mentalitásod van, tényleg. Tudok olvasni, nem vagy normális, nyilvánvaló.

Hogy vagy képes ennyit foglalkozni egy olyan emberrel, akit konkrétan le se kéne sz@rnod? Nincs saját életed vagy mi van?

2020. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!